Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem szoktam tesztelni,mármint...

Nem szoktam tesztelni,mármint még sohasem késett.Most egy hete késik.Ha veszek tesztet,kell inni sokat mielőtt megcsinálom?Sokáig visszakell tartani,vagy ha csak érzem hogy tudok pisilni úgy is jó?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 04:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után szinte mindegy. Nem kell sokat inni. Egyszerűen csak vegyél egy tesztet, vidd haza, olvasd el hogyan kell használni majd csináld végig.
2021. ápr. 29. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben így teszek.Köszi.Olvastam itt sokmindent,hogy van akinek csak az elmaradt utan,2-3 hétre lett halvány.Ha negatív lesz érdemes még csinálni?
2021. ápr. 29. 05:00
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

visszakell, visszakell, visszakell

de szép magyar szó

tele a gyakori nyelvújítókkal, Kazinczy elbújhat

2021. ápr. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj már, te nagy nyelvész, anyanyelvünk őrzője! Mondatvégi írásjelekről és arról, hogy a mondatokat nagy kezdőbetűvel írjuk, már gondolom hallottál. Ha te magad ilyen lazán kezeled a helyesírási szabályokat, nem túl hiteles a Kazinczyzás a részedről. Kazinczyzás, hm? Micsoda nyelvújítás, nem? :D Mondjuk könnyen lehet, hogy a gyakori leghaszontalanabb válaszokat adója címért szálltál ringbe, akkor viszont vedd úgy, hogy nem szóltam, bocsáss meg.
2021. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hét késésnél annak lesz halvány + aki a késésnél fogan kb. Ha pontos a ciklusod, akkor már mensi előtt is 2 nappal jól látható +.

1 hét késésnél meg mindegy mikor tesztelsz nem kell a reggeli vizelet úgy is leugrik a 2 csík, ha terhes vagy.

2021. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy hét késésnél elvileg már mindegy. De az a legegyszerűbb, ha reggeli első pisiből csinálod meg. Ha negatív lesz, érdemes újat csinálni pár nap múlva, de nem feltétlenül terhesség okozza, ha késik vagy kimarad. Ha még egy hét múlva is késik, kérj időpontot a nőgyógyászatra - ha negatív azért, ha pozitív, azért.
2021. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mikor van ovum,nekem mensi utánra rögtön mutatja a naptár a termékeny napokat.Na jó.Nézek tesztet aztán irány a doki
2021. ápr. 29. 08:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes vagy, ráérsz 2-3 hét múlva orvoshoz menni, ha meg nem, hát késik egy hetet, esetleg kimarad egyszer, hát van ilyen.
2021. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Tölts fel képet ha teszteltél 😊
2021. ápr. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Negatív.Holnap megyek orvoshoz.Mert a reggeli hőmim 36,9,és fehér tejszerű folyásom is van,ami nem szagos,nem viszket,nem csíp.Csak van.
2021. ápr. 29. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!