Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnek 27-28. het...

Mit tehetnek 27-28. het kozotti allo munka altali vadli fajdalom ellen?

Figyelt kérdés
Angliaban elek, itt minnel tovabb dolgozik a kismama annal tovab tud otthon lenni a babaval, ezert dolgozom meg. Bar az se hosszu 9 ho/1 ev.. nem gorcs van a vadlimban, ez biztos azert alakult ki mert 7 orakat alldogalok a meloban amivel eddig nem volt problemam. Ezelott mikor pincerkedtem a 10-11 oras muszak vegen ereztem ugyanezt, de akkor egy jo ejszakai alvassal elmult es nem igazan jott elo a kovetkezo nap. Most hiaba pihenek egesz delutan es alszom jol, masnap ugyanugy elojon, ameddig nem lesz a 2 szabadnap ahol tobbet tudok pihenni egyhuzamban..olvastam, hogy az ilyen jellegu fajdalom masra is utalhat (trombozis pl) de annak a tobbi tunete nem jelentkezett (labdagadas, pirosodas vagy melegseg erzet) az orvoshoz csak hetfon tudok menni, szoval addig nem tudok konzultalni errol senkivel :/ szedek ra magneziumot, de van hogy az se segit, szerencsere a 7 orat nem egyhuzamban kell ledolgozni, van kozte 2 szunet ahol feltudom tenni a labaimat pihenni kicsit. Tudnek erfe valami extra vitamint szedni? Vagy erre tenyleg csak a pihentetes lenne a megoldas? :/ eddig minden eredmenyem jo volt, hetfon lesz ujabb vervetel es vizsgalat. Ez az eult 2 hetben jott elo eddig 2x, de ugyerzem ma is fajni fog 😅
2021. ápr. 29. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincsenek viszereid? Azoknak szokott nagyon fájni a lábuk a sok állás miatt. Meg mintha a védőnő mondta volna, hogy terhesség esetén előjöhet a viszeresség.
2021. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viszértágulat is lehet. A magnézium meg lehet kevés vagy rossz felszívódású.
2021. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!