Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom akivel 1 éve vagyunk...

A párom akivel 1 éve vagyunk teherbe esett. Én nem szeretném megtartani a gyereket, mert nincs mire. Nincs biztos munkahely stb… de ő mindenképpen meg akarja. Mi ilyenkor a teendő? Szerintem ugyan úgy van beleszólásom abba a gyerekbe mint neki.

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy nem fogom alá írni az apaságit. Ha ezt megtettem kötelezhetnek bármi is?
2021. máj. 2. 12:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Akkor is fizetned kell a gyerektartást.
2021. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

De miért ha le mondok a gyerekről?

Vagy valahogy ki kerülhető ez a gyerek tartás?

2021. máj. 2. 13:03
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Kikerülhető lett volna, ha gumit húzol a farkadra.
2021. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Védekezni kellett volna! Gratulálok!
2021. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%
Neked nincs beleszólásod a saját gyereked jövőjével kapcsolatban. Az a nő teste a nő teste meg köztudottan egy élettelen tudatlan sejtcsomó.
2021. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

Kicsit hülyén van ez az egész kitalálva ,de ez van..


Nincs beleszólásod abba hogy meg e tartja a gyereket és ha úgy dönt hogy megtartja, fizetned kell a gyerektartást!

2021. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már... dehát ők védekeztek! Gumival (nem szakadt ki), tablettával (hatott), spirállal, hüvelygyűrővel, méhszájsapkával, pharmatexszel is egyszerre!


Dehát... nincs 100%-os védekezés, na.

2021. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Csak abban az esetben tudsz lemondani a gyerekről, ha van valaki aki helyetted vállalja az apaságot, és örökbefogadja a gyermeket. Ha ez nem történik meg, akkor hiábs nem írod alà az apaságit, a bíróság kötelezhet az apasági teszt elvégzésére, amin bebizonyosodik, hogy te vagy az apa. A perköltség téged fog terhelni, valamint onnantól fizetheted a gyerektartást is
2021. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Munkahelyet keres inkább, ne kifogásokat! Gratulálok, apa leszel!
2021. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%
Bizonyítsd hogy megerőszakolt akkor már más a leányzó fekvése .
2021. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!