Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen tunetetek volt terhesse...

Milyen tunetetek volt terhesseg 4.-5.heten?

Figyelt kérdés

En talan most vagyok abban nem tudom pontosan mert a doki meg nem latott semmit de a teszt mar mutatja.


A lenyeg, van neha egy kis émelygés, alhasi szurkalas, mell fajdalom de nem veszes egyik sem + folyás.


2021. máj. 2. 16:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Semmilyen
2021. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kicsit magasabb volt a pulzusom a szokásosnál. De ha nincs pulzusmérős karórám ami mutatja a statisztikát, nem tűnik föl a különbség.
2021. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az normális, hogy az uh-n még nem látszik. Türelem, még egy-két hét és legalább a petezsák már látszani fog.
2021. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Semmilyen tünet nem volt.

A hcg a 6.hét fele éri el azt a szintet, ami okozhatja a klasszikus tüneteket.


Az en dokim pl a 7.het elött nem vállal terhességmegállapítast, pont ezért, mert még kb semmi nem látszik.

2021. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Alhasi görcsök, magas testhő (folyton fáztam), semmi más
2021. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nekem a doki kerdezte van-e hanyingerem meg mellfajdalom..

Volt egy kis émelygés de tenyleg semmi emlitesre melto. Plusz mell fajdalom de az is olyan gyenge..

Szoval most az jar a fejemben miert nincs?! De akkor ezek szerint 6.hettol jonnek ezek a tunetek..


Alhasi gorcsom nekem is van.. bar ez inkabb szurkalo erzes nem gorcs.

Missed ab ota a peteerest is megerzem 2 napig annyira faj a hasam felállni sem tudok.. gondolom akkor egy terhesseget is jobban megerzem hastájékon mint mas

2021. máj. 2. 17:53
 7/22 anonim ***** válasza:
Mellfájdalmam sosem volt, de emlékszem, hogy a pozitív teszt előtti reggel mentem edzeni és előbb abba kellett hagynom, annyira émelyegtem (ez 3 nap késésnél volt, visszaszámolva 4+4 hetesen).
2021. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Most olvastam hogy sok nonek gorcsolt a hasa.. ami elvileg normalis. Mig nincs verzes..

Kezdek kicsit megnyugodni.

2021. máj. 2. 19:33
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 16.hétig görcsölt folyamatosan. Hiába a magnézium meg a pihenés.


Folyamat kb rohangáltam a wc-re, mert le mertem volna fogadni, hogy megjött.


(Volt vérzesem is, nem is 1x. Ok nélkül)


Ma már a 19.héten járok.

2021. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nekem most kezdett el gorcsolni.. kb minden pisi utan attol rettegek hogy vert fogok latni. Ehhez most igy estere parosult egy jo kis hanyinger is.


Bar egy babaert mindent kibirok csak maradjon meg

2021. máj. 2. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!