Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes volnek v csak az oltas?

Terhes volnek v csak az oltas?

Figyelt kérdés

Mar 10 napja kesik, 1 hetencsinaltam tesztet, negativ.

Kozben covid elleni oltast is kaptam.

Tul koran csinaltam a tesztet es lehet megis terhes vagyok? V elofordult mar vkivel h az oltas miatt kesett a mensije?


2021. máj. 3. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj még egy tesztet.
2021. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom h ezt nekem es ezt is fogom csak addig is kivancsi vagyok a velemenyetekre meg volt e vkinek keses az oltas utan
2021. máj. 3. 10:52
 3/15 A kérdező kommentje:

*ezt kene

Elirtam

2021. máj. 3. 10:53
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Most mire számítasz? Mert az úgy ugye tiszta, hogy terhesség tervezésekor nem annyira szerencsés oltatni magad. Úgy tudom ez még mindig kizáró ok. Ha a baba tervben volt, akkor tisztázni kellett volna oltás előtt hogy van-e terhesség, és csak később oltatni, vagy pedig jobban odafigyelni a védekezésre ha az oltás volt tervben.
2021. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Na azert nehogymar kioktassal! Tervezzuk a babat es peobalkoztunk, majd ugy dontottunk, h inkabb beoltatjuk magunkat es kivarjuk utana a 3 honapot. Regisztracio utan par nappal hivott is a haziorvosom, h mehetek masnap, eppen ezert oltas reggelen csinaltam egy tesztet ami negativ lett. Ez volt a 30.ciklusnapom es 28-29 naposak a cikilsaim.

Tehat szerintem jol jartam el.

Hogy azota se jon meg azt nem ertem es ezert tettem fel a kerdest

2021. máj. 3. 21:33
 6/15 anonim ***** válasza:

De azért valami mégsem kerek a történetben.

Ha nagyon odafigyeltetek a védekezésre, negatív a teszt is, a menzeszes is megjött, csak rövid ideig tartott, akkor jogos a kérdés, hogy mire számítasz terhesség témakörben.

Mehetett voln máshova is a kérdés, mert aki babát tervez az itt van, de leginkább oltat...ritkán tapasztal ilyet.

Többen vannak, akik nem terhesek és oltattak, ott biztos több a tapasztalat.

Azt meg mgadtól is tudod, hogy tesztelni kéne megint....akkor mire vársz?

2021. máj. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ki mondta h megjott?😂

Jaj najo hagyjuk...

2021. máj. 4. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy kire hogy hat a vakcina. Én pl két ismerőst tudok, akik folyamatos fogamzásgátló mellett elkezdtek vérezni pár nappal oltás után.
2021. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt tudod h ezek melyik vakcinanal tortentek?
2021. máj. 4. 19:56
 10/15 A kérdező kommentje:
Amugy en is sajnos azt gondolom h az oltas miatt:( reggel csinalok tesztet, kiderul...
2021. máj. 4. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!