Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok. Vese fájdalom...

39 hetes vagyok. Vese fájdalom vagy mi ez? Hátba, derékba ,ágyékba , alhasba szúró fajdalom ha megmozdulok vagy járkálok ..egyoldalt.. aludni sem tudok ,se fordulni, semmi Normális?

Figyelt kérdés
Mondtam a dokinak azt mondta terhesség vége felé normális. 36 héttől van de már most sokkal durvább szinte semmit nem tudok rá még járkálni se szerintetek is normális? Ha a baba nyomna ideget akkor az nem tartana mindig , ugy hogy el nem mulik ? Mert azt olvastam hogy nyomhassa a baba. De szerintem nem az.. Kinek volt még ilyen a terhessége alatt?

2021. máj. 4. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ideg becsípődés volt. Nagy pocak, rossz testtartás.
2021. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És nagyon fájt végig ? Amugy ezzel a babának árthatok e? A doki nem vizsgálta hiába emlitettem többször is azt mondta normális. Remélem tényleg az de nagyon fáj már a jobb oldalam. Semmit nem tudok csinálni max 4-5 lépés ..wcre is kín menni ..
2021. máj. 4. 21:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez normális, még ha nem is az. Az utolsó hónap egy kín volt. Éjszaka spontán törtek rám hát, derék, vese, csípő fájdalmak. Mikor a hátam fájt napokig csak úgy enyhült hogy engedtem meleg vizet a kádba és bele feküdtem. Így sikerült aludjak fél-1 óracskát. Én nagyon szerettem terhes lenni, de ez az utolsó hónap borzasztó volt. Kitartás nincs már sok. Könnyű szülést.
2021. máj. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszike. Megnyugodtam. És valamivel enyhiteni módszerek?
2021. máj. 4. 22:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Valakinek volt még ilyen? Lépésre moygásra rosszabodó
2021. máj. 5. 05:48
 6/11 A kérdező kommentje:
Haho
2021. máj. 5. 22:23
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem a lábam még most is fáj, pedig már 6 hónapja szültem. Annyira megvolt terhelve. Biztosan a baba nyomja a belső szerveidet, az idegeket. Ez normális. Nem kell bepánikolj miatta. Már nagyon közel is vagy a végéhez. Elhiszem, és tudom hogy nagyon nehéz de próbálj meg sétálgatni, vagy egy jó fürdőt venni (nem forrót) hátha segít el lazulni. Esetleg a párod segíthetne egy könnyű masszázzsal. Pihenj is amennyit csak tudsz. És egyél proteinben gazdag ételeket. A tested már nagyon készül a szülésre. Szükséged lessz rengeteg energiára.

Amúgy én annak idején úgy aludtam (inkább csak pihentem) éjszaka, hogy körbe raktam magam párnákkal. Tettem a kezem alá is, hogy fentebb legyen, és legyen kitámasztva. Ja, és amúgy ülve aludtam. Fekve már nem tudtam. Nekem még az esett jól, ha nyújtottam sokat a hát izmomat.

Én ezt javaslom neked,próbálj egy kicsit tornázgatni, megmozgatni fájó részeidet. Enyhe nyújtásokat végezni. Azután egy fél órás fürdő, ne több és ne forró vizben. És utána masszázs. Meg látod j9bb lesz utána. Kitartás.

2021. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen😊
2021. máj. 6. 01:56
 9/11 anonim ***** válasza:
kiderütl azota,hogy a vese fájdalom mitől volt?
2021. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azota meglett a kicsi majd 4 kiloval es azon az oldalon volt nekem mindig biztos azon fekudt szerintem ne aggodjatok en kinlodtam ra de hal istennek semmi baj ma
2021. nov. 30. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!