Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az uh kép alapján hogy tudom...

Az uh kép alapján hogy tudom meg hol van az embrió a méhben?

Figyelt kérdés

Az ultrahang képen jobb oldalt van a petezsák és a petezsák tetején van a kis embrió, hassal lefelé néz🙂 elfelejtettem a dokit megkérdezi, hogy akkor kb merre lehet, nem tudom ezeken mi merre van 😃

Valaki járatos ebben esetleg? Csak kíváncsi vagyok😁


2021. máj. 4. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod belőle kideríteni. Nem tudod, honnan készült a "fotó".
2021. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi látszik a fotón. Ha látszik a méhszáj, akkor lehet tájolni. Ha csak a petezsák van a képen, akkor nem nagyon. Ha raksz fel fotót, akkor esetleg tudok segíteni. De amúgy sok jelentőségét nem látom a dolognak.
2021. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen fekvést nem láttam még, igazából azért lépett meg, amikor a legvégén odaadta a képet.

2021. máj. 4. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ebből a képből nem lehet megítélni. De ilyen pici embriónál nincs is értelme fekvésről beszélni.
2021. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb lúdtojásnyi méretű a méhed, abban hova akarod betájolni az embriót? Majd ha nagyobb lesz, lesz érdekesebb ez a kérdés.
2021. máj. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen picinél sok orvos nem is mond semmit, mert ahogy nőh a méh, akkor derül ki.


Pl elsővel mellsőfali volt..de épp nem fedte a méhszájat


2.-kal mellsőfali volt, ami később inkább a fundusnak volt mondható.


Első vizsgalaton “úgy tetszik melsőfali” emnyit mondott a doki

2021. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!