Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első trimeszteri...

Filoména kérdése:

Akinek az első trimeszteri vizsgálaton kiderült, hogy vastag a baba tarkóredője, de minden más értéke jó volt?! Aki igen az milyen vizsgálatokat végzett utána, hogyan alakult a terhessége?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez volt. 3,18 volt a tarkóredő. Elmentünk egy Nifty tesztre, és csináltattunk egy magzati szívultrahangot. Mindkét helyen minden rendben volt szerencsére. A terhességem normálisan zajlott, 39+3ra született a fiam, császárral, 10/10-ey Apgarral.
2021. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír akkor, gratulálok! Nálunk 6,5 a tarkóredő, a genetikus nem is javasolta sem a prenát, sem a niftyt! Magzatvíz mintavételt, cgh vizsgálatot, ujabb uh es magzati sziv uh, ezeket javasolta! Es hogyha ezek negativak, akkor nem tudjuk meg hogy mi lehet a baj! 30 %-ot adott hogy egészséges baba lesz!
2021. máj. 5. 08:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát. Ez magasnak hangzik így tényleg. Ugye a határ elvileg 3. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! :) olvastam már itt annó ezekről régeb, és volt nem egy baba, akinek szintúgy kiemelkedően magas volt, de nem volt baj. Kívánom, hogy nálatok se legyen. Ha megvannak a vizsgálati eredmények, ha gondolod írd meg! Deukkolok nagyon:)
2021. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat nem sok jót jósoltak, 30 % esélyt adtak hogy egészséges legyen a baba! Beszéltem a kezelő orvosommal, szerinte ez nagyon kevés, de holnap konzultálok vele személyesen! Írok majd mindenképpen hogy mi volt!
2021. máj. 5. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:
6,5 az nagyon sok. Szerintem sincs értelme a prenának, drága és az idődet húzod vele, hiszen ha pozitív, úgy is kell a rendes genetikai vizsgálat.
2021. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos már meg volt a vérteszt eredménye ami Downt mutatott, az uh n a nyakiradő 1.5 volt többszőr is megmérték annyira tökéletes volt, orrcsont is volt az ultrahang nagyon kevés ne add fell lehet nincs semmi baj.
2021. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huu nagyon sajnálom! Érdekes hogy tökéletes volt az érték, mégis down-t mutatott ki! Nekem a vv eredménye még nem jött meg, azt várom! De sajnos nem sok esélyt látok, hogy minden rendben legyen :(
2021. máj. 5. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Légyszives ird meg az eredményt milyen lett.
2021. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsánat, hogy csak most írok! A genetikai vizsgálaton emelkedett NT értéket, subcutan oedemat, SUA-t és Ductus venosus agenesiat véleményezett. Elmondták milyen vizsgálatokat javasoltak, de 30 % esélyt adtak egészséges babának. A saját orvosommal való egyeztetés után a terhesség megszakítása mellett döntöttünk, így 2 nappal később meg is műtöttek.
2022. júl. 6. 17:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves vagy, hogy válaszoltál végül, sajnálom hogy így alakult. Remélem a későbbiekben minden rendben lesz :)
2022. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!