Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak mondható,hogy 5...

Normálisnak mondható,hogy 5 hetes terhességnél csak petezsák látható?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál. Panaszom volt,ami miatt hamarabb mentem.

Megvizsgált,és látott egy 11,5 mm-es petezsákot. Nem talált se szikhólyagot,se embriót.

Elmondtam a félelmemet,hogy tartok attól,megint elhal a terhesség.

Januárban volt egy missed ab.-om üres petezsák miatt.

Megkérdezte a doki,hogy az előző terhességemnél volt-e szikhólyag. Amikor kereken a 6.héten mentem,akkor volt szikhólyag,később haematóma is.

Próbált megnyugtatni,hogy jelen pillanatban minden rendben van,nem lát semmi kórosat. Egy hét múlva megyek vissza kontrollra.

Az 5 hetes ultrahang során kinél mit látott az orvos?



2021. máj. 5. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos szerint minden rendben van, nem lát semmi kórosat. Fogadd el a véleményét! Ha nem bízol benne, keress másik orvost!
2021. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak petezsákot látott 5 hetesen.
2021. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába érdemes 6 de leginkább 7.héten menni.
2021. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 hetesen összesen egy 4,4 mm-es petezsákom volt. Most lesz 8 hónapos a kislányom.
2021. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy korai volt az,hogy elmentem. De rengeteg folyásom volt,ami égetett,csípett,nem tudtam már létezni sem.

Alapos kikérdezés,minta vétel után a hüvely heveny gyulladását állapította meg a doki.

Inkább a panasz miatt mentem,amit meg is jegyeztem a dokinak.

2021. máj. 5. 12:38
 6/6 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél már leírtam, hogy mit látott. Itt csak annyit írok, hogy próbálj meg megnyugodni. Nekem sem azt látta anno, amit vártam, de mondta, hogy semmi kórosat nem lát, jövőhéten találkozunk. És jövőhéten már tényleg volt minden, aminek lennie kellett. Egy vetélés után voltam én is. Úgy voltam vele, hogy ha idegeskedek, azzal biztos hogy nem segítek, csak ártok. Másrészről éreztem, hogy minden rendben lesz. Nyugiiii. Ne parázz előre!
2021. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!