Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szigorú fekvésre vagy...

Ha szigorú fekvésre vagy itélve, be is tartod?

Figyelt kérdés
Lehet a kérdésem fura volt, de hirtelen így jutott eszembe! Sok hölgynél olvasom, hogy vérző esetleg barnázó hematóma mellett csak wc és gyors zuhanyra kelnek fel! Én ezt mind megértem hiszen ugyan ebben vagyok és énis nagyon vigyázom magamra, de enni felkelek, mivel fekve nemtudok enni próbáltam, de rámdőlt a leves 😏 meg a szobába teszek egy kört mivel borzasztóan szédülök, nekem az orvosom kímélő életmódot javasolt! Párom nagyon sokat segít, de főzni nemtud, de a takarítást simán megcsinálja, így ahogy ma is bedobtam a sütőbe gyorsan egy fél csirkét, ennünk valamit kell (család egyik fele itt lakik a városba, de hadjuk😔), és ilyen mint a hajmosás attól is félek az nem megeröltető? Úgy nézek ki mint valami horror film főszereplője, de a hajam az csúnya azt már megkéne mosnom!
2021. máj. 8. 11:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Enni felülsz, kaját lehet rendelni vagy hoz a férjed valahonnan, hajat mosni ha van kádatok lehet fekve. Mindent meg lehet oldani ha akarod.

Igen én betartom, hogy csak wc, fürdés miatt kelek fel mert már 2 babát elveszítettem.

2021. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

Férjem reggel 6tól estig dolgozik. Én itthon vagyok a 2éves fiunkkal.

Anyóst gyűlölöm, anyáék messze laknak.


Esélyem nincs egész nap feküdni.


19hetes vagyok, 1 hete derült ki, hogy kinyílt a külső méhszáj.


Amennyit lehet fekszek, de nem tudom egész nap azt tenni.

2021. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kedves első! Könnyű írni a kaja rendelést csak mivel cöliakis vagyok így nehéz, ja és nem Pesten élünk ahol minden sarkon van ilyen hely! Itt kipróbáltam és konkrétan olyan szarul voltam hogy nemtudom honnet fog jönni alulról vagy felülről!ja és mellette cukor diétan vagyok! És nincs kádunk, szóval köszi! Ja és én 4babát vesztettem el, szóval hidd el tudom milyen félni és aggódni!
2021. máj. 8. 12:07
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Egy (sőt több) tanulmány szerint nem számít, hogy fekszel, vagy àllsz, vagy bármit csinálsz. Nem befolyásolja a dolgokat. Nem fogom megkeresni, ha érdekel, google a barátod.
2021. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kedves első! Azt elfelejtettem írni, hogy pihenj sokat és vigyázz magadra és boldog babavárást!
2021. máj. 8. 12:16
 6/23 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nagyon sok kitartást és ahogy tudsz vigyázz magadra! Anyósomék vannak itt szóval értelek, ráadásul a szüleim Sk-ban szóval semmi esélye, hogy jöjjenek 😪 minden probléma ellenére nagyon boldog babavárást, nagyon szorítok 🙏❤️
2021. máj. 8. 12:19
 7/23 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik! Ezt már hallottam sőt tudja az orvosom, hogy mi van velem és egy szóval se mondta, hogy szigorú ágyban fekvés! Ezt saját magamtól teszem,férjem nagyon sokat segít, de trombózis miatt már igy is clexane szúrom magam! Amíg véreztem csak feküdtem, most már "csak" barna van!
2021. máj. 8. 12:23
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Én a 21-38 .hétig feküdtem. Moss hajat gyorsan és feküdj le,nekem utána az ágyban szárította a férjem a hajam mert rengeteg van és hosszú,az sokáig tart. Kaját rendeltem. Minden mást a férjem csinált.... Anyukám kéthetente jött 400 km ről takarítani... És normális házi kosztot főzni. Én tényleg csak pisilni és wc re keltem fel. Nekem is írták többen,hogy semmit nem jelent a fekvés. Az orvosok mégis ezt mondják. Illetve logikus hogy fekvő pozícióban nem lefelé nyomja a mehszájat a baba,hanem oldalt van a súly. Én nem mertem felkelni ezért. Van aki úgy feküdt a kórházban hogy az agy lába alatt tégla volt és fejjel lefelé feküdt. Én nem mertem ezt megkockáztatni ,hogy bekerulok és velem is ezt csinálják. Iszonyú lehetett úgy. Szóval kitartást. 35 től nálunk már nincs visszatartás,de elfetrengtem 38 .hetig. Netflix HBO go nak hála ment az idő. Szineztem fekve felnőtt szinezőt,neteztem és ezzel elment a nap.
2021. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Basszus véletlenül szerintem nem a zöldet nyomtam meg mert a kiskutyám meglökte a kezem 😔 atya ég ennyit feküdni, persze ismerek olyat aki amióta megtudta, hogy terhes végig feküdte szülésig! Ha vissza olvasol fogod látni, hogy a párom családjára abszolult nem számithatok az én családom Sk ban van és most tart a határzár így nemjöhetnek! A betegségem miatt sajnos a kajarendelés esélytelen, de köszönöm, h írtál! Nemtudom esetleg meg-e van a baba, de erős nő vagy gratulálok 😊🙏
2021. máj. 8. 13:13
 10/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, köszi,végül 40+5 re indult. A doki pedig biztosra ígérte hogy koraszülött lesz. Sajnálom hogy nincs segítséged:( akkor pihenj amennyit tudsz. Volt olyan szobatarsam a kórházban aki 16.hettol feküdt.
2021. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!