Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 44 éves vagyok, kiderült,...

44 éves vagyok, kiderült, terhes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy volt nálam, hogy nem lehet gyerekem. Erre mondhatnám, csoda történt. Viszont mindenki a szemeit forgatja, pofát vág, hogy már 45 éves leszek, mire szülök, tönkreteszem a gyerek életét, hogy öreganyja lesz. Viszont szeretném megtartani, hogyan kezeljem, hogy ne nézzen rám mindenki ferde szemmmel? Igen, tényleg már idősebb vagyok, de ennek pont örülni kéne, hogy mégis összejött.
2021. máj. 8. 14:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
44 évesen épp itt lenne az ideje, hogy megtanuld telibetojni mások véleményét.
2021. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdekel hogy néznek rád ?? Szeretnéd a babát ? Fel tudod nevelni ? Csak ez számít, az emberek úgyis köpködni fognak bármit teszel
2021. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az orvos is lecseszett, hogy miért ennyi idősen vállaltam gyereket. Mondom, eleve nekem nem is lehetett volna, így nem védekeztünk ugye. Megtartjuk mindenképp.
2021. máj. 8. 14:26
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
En is 44 vagyok es mi is szeretnenk még gyereket. Leszarjuk mas velemenyet.
2021. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
76%

Gratulálok!!

Ő lesz az első bébi?

Nézd, Balaton-felvidéken egy kis faluban egyszer elmesélte nekem egy öreg parasztasszony, hogy 50 évesen szülte a lányát (nem tudom, első gyereke volt-e) és hogy ő volt a falu szégyene, tulképpen kiközösítették. Ez hány évvel ezelőtt lehetett!!

Ne legyél butus, te nem egy elmaradott falusi parasztközösség tagja vagy. Mindenki azt gondol, amit akar.

Egyébként egyik barátnőm barátnője 46 évesen szült, pár héttel/hónappal azután esett teherbe, hogy örökbe fogadtak a férjével egy újszülöttet. Nagyon boldogok a két kisbabával.

2021. máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez vigasztal, én örülnék neked, ha a rokonom, barátom lennél, és így elmondanád. Közöld a károgókkal, hogy eszement boldog vagy, majd hagyd ott őket hápogni. A lányom ovis csoportjában volt egy kissrác, akinek 45-50 évesek voltak a szülei, mikor született. Ritka ilyen jól sikerült gyereket látni.
2021. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

Jesszus! Kit érdekel, mit mondanak? Viselkedj már úgy, mint egy 44 éves, mert ez inkább alsó tagozat. Mondd meg nekik, hogy ők szüljenek máskor, amikor ők akarnak, te meg, amikor te akarsz.

Gratulálok a babához! Remélem,minden rendben lesz.

2021. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Derjaderja ***** válasza:
91%

Nálunk a szembeszomszéd nő szült 45 évesen, ugyanabban a hónapban, mint én, de én 32 voltam. Az egész terhességet, mindent sokkal jobbam bírt, fitt, vékony, mindig derűs, a kislánya is okos, kedves.

Ennek a nőnek az anyja fiatalabb, mint az enyém, ő és a testvére is csomót segít, foglalkoznak a kislánnyal.

Az én anyukám meg se bírja mar emelni a gyerekeimet 😞

Nem erre akarom kihegyezni, inkabb hogy az életkor persze fontos, de csak részben.

2021. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
79%
Kedves kérdező, magadnak szeretnék szülni vagy másoknak?
2021. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
19%
Van ennek a témának egy érzelmi és egy racionális oldala. Te az érzelmi alapján már döntöttél. Az élet majd igazolja, hogy helyes volt-e vagy érdemes lett volna gondolkodni is. Én gondolkodnék!
2021. máj. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!