Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnaptól nem érzem a mellfesz...

Tegnaptól nem érzem a mellfeszülést? Ez jelezhet bajt? A 11. héten vagyunk.

Figyelt kérdés
Hányás sosem volt, az émelygés már vagy egy hete megszűnt. Szerdán még ficánkolt a baba az ultrahangon, tehát annak a tünetnek a megszűnése nem jelzett bajt. A puffadás még megvan, de például már nem vagyok annyira éhes sem, mint eddig. Ennyi volt az összes tünetem különben. A genetikai uh-ra csak 2 hét múlva megyünk, a nőgyógyászomnál csak utána van jelenésem. Nekte mi a tapasztalatotok a mellfeszüléssel kapcsolatban? Előre is köszönöm.
2021. máj. 9. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tünetem nem volt. Se mellfeszülés, se hányinger se semmi.

19.héten járok. Nem ettől fog elmenni a baba, ha erre gondolsz...

2021. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt olvastam valahol, hogy jelezheti a progeszteronhatás csökkenését, ami probléma lehet a terhesség szempontjából. Ha eddig sem feszült volna, akkor nem izgulnék ezen, csak hát eddig úgy éreztem leszakadnak.
2021. máj. 9. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Volt egy üres petezsákos terhességem. Magyarán terhes voltam, de babám nem volt. Ott feszült a mellem, hánytam, mégis baj lett... hidd el nem ezen múlik.

Ne olvasgass és nem kell aggódnod...


1es voltam

2021. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

4000 ilyen kérdés van....

Nem jelent bajt, ha megszűnnek a tünetek, meg az sem ha visszajönnek. És ha újra megszűnnek, az sem.

2021. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 3-as, illetve 1-es :)
2021. máj. 9. 11:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, én nem itt töltöm az életem, hogy tudjam hány ilyen kérdés van. Rákerestem előtte, és csak olyanokat találtam, ahol 5-7. környékén tapasztalták ezt. Nem hiszem, hogy mindegy mikor érzi ezt az ember. Kérlek, hogy ha unod a témat, egyszerűen lapozz tovább a következő kérdésre. Nem vagyok kíváncsi a méltatlankodásodra. Legyen szép napod!
2021. máj. 9. 11:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is ennyi idősek vagyunk, pár napja nekem is megszűnt az a hatalmas feszülés, ami eddig volt! :) szerintem nem okoz gondot, az a hatalmas hormonadag, amit kapunk az első hetekben egy idő után hozzászokik a szervezet. Persze, ettől még vissza fog jönni, de ne aggódj! Nekem is most kezdenek megszűnni ezek a kezdetleges tünetek, holnap megyek a következő vizsgálatra, mert utoljára 7 hetesen voltam. :)

2021. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a válaszod. Remélem minden rendben lesz nálatok is a holnapi ultrahangon :) Lehet akkor, hogy ez a tünet visszaesés a 11. héten már akár időszerű is lehet. Végtére is, a 12. hét már nincs annyira messze :D Mármint mondják, hogy a második trimeszterben érzik legjobban magukat a kismamák :)
2021. máj. 9. 12:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, na nekem eddig tartott a mellfájdalom nélküli élet. :D jönnek-mennek ezek a dolgok, tényleg úgy látszik.
2021. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem még nem jött vissza :/
2021. máj. 10. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!