Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek terheléses...

Holnap megyek terheléses cukormérésre. Miután megiszom azt a cukros löttyöt. Kimehetek a kórház elé a friss levegőre várakozni?

Figyelt kérdés
Csak mert most covid alatt nem szívesen ülnék két órát egy kórházban. Arról nem is beszélve, hogy zárt téren nem bírom sokáig maszkban, még volt hogy vásárlás közben is befulladtam aztán elájultam. Válaszokat előre is köszönöm!

2021. máj. 9. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ott kell megkérdezni. Szerintem ki lehet menni, de sétálgatni nem ajánlott ùgy tudom. Egy padra ülj le v.kocsiba.
2021. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Persze az hogy kimész az első padig az nem gáz. De sétálgatni tilos.
2021. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem semmi bajom nem volt soha 3 gyerekem van, de az utolsó terhességnél vissza kellett mennem lefeküdni mert rosszul lettem.
2021. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Én hazajöttem aludni a 2 között. 🤣
2021. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Hazamentem én is


Annyi volt a kérés, hogy fiizikai aktivitiàstvsétát kerüljem

2021. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem azt mondták, ott kell ülnöm végig. Első gyereknél is, de akkor kimentem sétálni egy picit, senki nem szólt ezért. Meg volt más kismama is, azok is elmentek vhova, elég sokára jöttek vissza. Én a második gyerekkel végig ültem maszkban. Nem volt túl jó, de egy másik kismamával elbeszélgettük az időt.
2021. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd meg ott. Ha csak kimész az első ülőalkalmatosságig vagy kocsiig, nem kellene hogy baj legyen.

Azért nem szabad sétálgatni egyébként, mert megszédülhet az ember a cukorsokktól, de ez a kisebbik baj, mert az izomaktivitás (a séta is!) befolyásolja a glükózfelszívódást, és fals eredményt ad a végén a teszt.

2021. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk most nem is lehet ott maradni.Kötelező kimenni.
2021. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
7-esnek igaza van, csak véletlen lepontoztam, ahogy gorgettem. Bocsánat. Ha mozogsz mehet a kukába az egész vizsgálat, ahogy van.
2021. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!