Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős mellbimbó érzékenységen...

Erős mellbimbó érzékenységen kívül semmilyen más tünete nem várt előtt?

Figyelt kérdés

Volt egy missed abom tavaly októberben. Most 2.honapja próbálkozunk újra. A ciklusaim azóta 28-33 nap között vannak. Ma tartok a 30.napon és kb 3 napja nagyon érzékenyek a mellbimbóim (menszesz előtt is szokott de nem ilyen durván). Ami még furcsa hogy nem puffadtam fel, pedig ilyenkor már szoktam.

Szerintetek lehetséges hogy sikerült és csak ennyi tünetem van?


2021. máj. 9. 22:12
 1/7 anonim válasza:
28%
fogalmam sincs xd
2021. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi tünet sem kell
2021. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindjart megjon erzesem volt, vagyis gorcsoltem,mint minden mensi elott. Melleim nekem is fajtak. Altalaban reggel 7 korul magatol kinyikt a csipam, viszont akkor lazan 11ig tudtam aludni. 😅 Azt hiszem ennyi volt akkor meg.
2021. máj. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha nem jön meg ma sem holnap reggel csinálok egy tesztet, hátha. 🙏
2021. máj. 10. 06:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is októberben volt missedem. Onnan full nem olyanok volt a mensi előjelei mint elötte. Sőt, a mensim is megváltozott.

Elötte kb 2nappal szoktam a mindjárt megjön görcsöket érezni és ennyi.

Műtét után a melleim leszakadtak, hanyinger, émelygés görcs már 1 héttel elötte.


Semmit nem jelent, ha mást érzel.


19hkm.

2021. máj. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A műtét óta volt már egy pár menstruációm és mind ugyanolyan volt. Neked hány menszesz volt a műtét és a terhesség között?

Gratulálok 😊

2021. máj. 10. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:

2. A harmadik mar nem jött meg. De az a kettő nagyon durva volt.


5#

2021. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!