Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kipattogott vállra mit ajánlot...

Kipattogott vállra mit ajánlotok? Nagyon csúnya a bőröm!

Figyelt kérdés

Mióta kismama vagyok, nagyon csúnya a vállam, kicsit a hátam.. a jó időben abszolút nem lenne szép látvány trikóban lennem.

Leszoktam tisztítani, de semmit nem ér.. már 16hetes vagyok, és azt hittem legalább múlni fog.. de semmi :/

Valakinek van ötlete , hogyan tudnám helyre hozni?


2021. máj. 11. 08:13
 1/3 anonim válasza:
Én is kíváncsi lennék a kezelésére.
2021. máj. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen lett 10 hetesen, de nekem a terhességem előtt is jellemző volt. Mikor elkezdtem diétázni tojásra, zsíros dolgokra, tejtermékekre, zuhanyzáskor mandulás babaszappant használok, így jobb lett. Most antibiotikumot követően durvult be újból, bőrradírozás után láttam először javulást, most ezzel próbálkozok pár naponta. Az enyém olyan, hogy mini pattanások érnek meg naponta, plusz apró piros kezdemények is látszódnak a vállaimon és a lapockáim között, néha dekoltázson is.
2021. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem elég nagyok vannak, valamit ki sem tudok nyomni, van amelyik elsebesedett. :/ gondoltam rá, hogy kozmetikussal kezeltetem a dolgot, de a hormonok miatt gondolom ez újból és újból kiújul.. :/

Most elkezdtem alkoholos szájvízzel áttörölni, hogy kicsit fertőtlenítse, de lehet nagy marhaságot csinálok:)

2021. máj. 11. 22:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!