Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26.hetes terhes vagyok lehet...

26.hetes terhes vagyok lehet e szedni a terhes vitaminon kivul mast?

Figyelt kérdés
Haj bor es korom vutaminra gondolok.. Nagyon hullik a hajam torik a körmöm. Hair skin & nails vitamint kaptam anyukamtol de bem merem elkezdeni szedni
2021. máj. 12. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez csak vitamin. Persze, hogy lehet
2021. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy felesleges mert ugyanaz van benne nagyrészt mint a terhes vitaminban. Amúgy is lórúgásnyi mennyiség van bennük mindenből, szerintem felesleges ennyi mindent beszedni.
2021. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kell vizsgálni az összetevőket. Nem mindegyik terhesvitamin teljeskörű ám, van amelyik nagyon fapados, de a marketing költségei és így az ára is az egekben.

Azért fontos mert pld. az ilyen "szépségvitaminokban" sok az A vitamin, aminek a túladagolása veszélyes a magzatra nézve, de a túl sok nyomelem, pld. cink se jó. Sok infó van a neten, hogy mi számít túladagolásnak, csak hát igen, végig kellene böngészni az összetevőket a terhesvitaminodon és a szedni kívánt újon is.

Alternatívaként beszélhetsz a nőgyógyászoddal a panaszaidról, ő lehet célzottabb tanácsot, terméket tud ajánlani, mert simán lehet hogy pajzsmirigy okozza ezeket, nem vitaminhiány.

2021. máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!