Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok....

20 hetes terhes vagyok. Pénteken jöttem be a kórházba vérzéssel.ultrahang után azt mondták hogy mellső falon mélyen fekszik a méhlepény, de a méhszájat nem vagy csak éppen hogy eléri.kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok érdekelnénekezzel kapcsolatban. Mondták hogy végig szigorú fekvés. Ha betartom akkor nem lesz baj? Akinek volt tapasztalata ezzel, kérem ossza meg velem.

2021. máj. 12. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sziae! Nekem 11 hetesen kellett vérzéssel kórházba mennem. A lepény teljesen fedte a méhszájat. Szigorú fekvés, házasélet tilalom, semmi stressz. Betartottam, 6-8 hét alatt feljebb csúszott. 20 hetesen gyorsabban nő a méh, valószínűleg hamarabb feljebb nő, mint nálam. Abban az időszakban 4 hetente kellett mennem dokihoz, hogy megnézzük, így én is nyugodtabb voltam. Kitartást kívánok, minden rendben lesz!
2021. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) én is nagyon reménykedem mert az orvosok között is megoszlik a vélemény hogy mennyire veszélyes.
2021. máj. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!