Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 honapos terhessegnél nott a...

1 honapos terhessegnél nott a hasam, honnan tudom hogy az a “magzat” miatt vagy zsír?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát, biztos, hogy nem egy fél milliméteres embrió miatt.(Mondjuk, ha az az 1 hónap 4 hét, akkor még az sincs.)
2021. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Levegő


Puffadásnak hívják🤭

2021. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Hú, szerintem olvass utána, hogy mekkora egy 4 hetes embrió..


A terhesség egyik első feltűnő tünete az erős puffadás. Azt érzed/látod.

2021. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak puffadás. Nekem kb. akkor múlt el, amikor már a baba miatt volt nagyobb a hasam.
2021. máj. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy zsír vagy puffadás, ha a testsúlyod is nőtt, akkor inkább zsír. Nagyon pici még ilyenkor a baba a méhvel együtt is.
2021. máj. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz lassan 3 hónapos a terhesség, de még mindig csak a puffadást látom... De azt az elejétől. 57,8 kg-ról indultam, most 57,1 vagyok, szóval tuti nem zsír. Esetedben főleg nem lehet a baba meg a méhed mérete miatt, ahogy már a többiek is írták :) Ilyen korán szerintem is csak puffadás, még zsír sem nagyon lehet, ha csak nem kezdtél el már a teherbeesés előtt napi 1 kg kenyeret enni szalonnával :D
2021. máj. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még tuti csak puffadás. Én most vagyok 10 hetes, de ugyanígy vagyok, reggel elindulok lapos hassal délután meg, mint egy félidős.. :D
2021. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!