Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. A magzatvízsz...

29 hetes vagyok. A magzatvízszivárgó betét elszineződött, viszont a kórházban nem mutattak ki szivárgást. A magzatvíz mennyisége átlagos, a kenet negatív. Rossz lehet a betét?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Ha az en tapasztalatokat kérdezed nem. Ph-t néz, Szoval kérdés minek van meg olyan ph-ha kint a magzatviznek.

Egyébként en magzatviz szivargassal mentem szülni. Hazaküldtek, hogy nincs itt semmi, nem voltak meg fajasok. Másnap már 5 perces fajasokkal mentem vissza. Akkor jöttek rá, hogy tényleg egy napja folyik már. Nem győztek kapkodni meg egy liter antibiotikumot belem tömni. Idióták.

2021. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így voltam, igaz a 39.héten.

Magzatvíz szivargással mentem be, megvizsgáltak manuálisan, majd kijelentették halucináltam, menjek haza.

Erősködtem, hogy márpedig ez az volt, így benn fogtak, de kb le se szartak egész nap. Egész nap könyörögtem egy uh-ért, kiröhögtek. Este a váltó orvosnak könyörögtem,ő egyből megultrahangozott, vészesen kevés volt a magzatvíz, így azonnal burkot repesztett, még akkor este meg is szültem.

2021. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2 iszonyú szomorú ez. Nem tudom miért nézik hülyének az embert.... csak tudom hogy bepisiltem e vagy nem mikor egy helyben fekszem meg se mozdulok.
2021. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azok a betétek megbízhatatlanok.. . Felejtsd el. Hüvelyi folyástól is elszíneződnek. A magzatvíz ph 6,5-7 kotlruli a hüvely 4 a vizelet meg változó( 4-8 között a gyógyszerek és kaja függvényében) De a hüvelyi folyás is lehet 7 körüli ph-ju ssimán. Te érzel szivárgást vagy csak a betétre hagyatkozol?
2021. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!