Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mára nem vártam, de megjött....

Mára nem vártam, de megjött. Ellenben tegnap óta nagyok a melleim és mára még nagyobbak lettek, mint tegnap! Ilyen még soha nem volt. Érdemes a vérzés ellenére pár nap múlva tesztelni vagy engedjem el ezt a hónapot?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 16:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött, akkor nem vagy terhes, nem annyira bonyolult ez.
2021. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Rengeteg olyat olvasok, hogy véreznek terhesség alatt is, bármi miatt, pl. hematóma. És ha tényleg baba, akkor mielőbb orvoshoz kéne mennem. Nagyon nem mindegy és egyáltalán nem egyértelmű szerintem.
2021. máj. 16. 16:43
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű, hogy ha megjött nem vagy terhes? Értem, hogy nagyon akarsz gyereket de ne hulyulj meg.

A melled a menstruáció miatt teltebb.

2021. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szexeltél védekezés nélkül?
2021. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
jó, köszi.
2021. máj. 16. 16:46
 6/20 A kérdező kommentje:
igen, tervezett baba lenne és 9. dpo-n halvány rózsaszín is volt a wc papíron. nagyon fura ez a ciklus.
2021. máj. 16. 16:47
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj ha akarsz 10 percenként, ez magánügy.

Még ha szavazni lehetne, de így...

Mára vártam, meg is jött. Az emberek 99%ánál ez egyértelműen annyit tesz, hogy nem terhes az illető.

De szabad országban annyi tesztet csinál mindenki amennyit csak akar.

Kíváncsi lennék mi az egyértelmű ha ez nem, de mindegy, csak költői kérdés.

🙄

2021. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az első terhességem is így kezdődött: a nemvárt napján megnőttek a cicik. Csak akkor semmi jele nem volt a menstruációnak, még barnázás sem volt. Ezért kezdtem most is reménykedni + a beágyazódásos rózsaszín miatt, nagyon beleéltem magam, hogy most összejött.
2021. máj. 16. 16:50
 9/20 A kérdező kommentje:

az egyértelmű, ha nincs semmi tünetem és megjön. mint pl. az elmúlt ciklusban, nem is teszteltem, mert egyértelmű volt, hogy nincs baba.

De mi ez, hogy a nemvárt napján 3-szor akkora mellek, mint eddig? Pms nem lehet, ha már megjött. Az jóval előbb van.

2021. máj. 16. 16:51
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, akkor tesztelj, ne mindket győzködj. A te dolgot. De nem tudom akkor minek írsz ki kérdést, ha úgy sem fogadod meg a tanácsot?:D


Ha időben megjött ahogy kell, akkor nem vagy terhes és ennyi.

Aki barnázik meg vérzik, az általában úgy szokott lenni, hogy rendes időben nem jön meg, és utána kezd el pecsételni vagy vérezni.


Elég sok ideje dolgozom nőgyógyászaton, de érdekes módon ezzel a "rendesen, időben, pontosan megjött, ugyanolyan volt, mint mindig és terhes voltam" témával csak itt gyakorin találkoztam, az életben valahogy sose....

2021. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!