Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek sokkal...

Van itt olyan, akinek sokkal kisebb volt a babája feje UH alapján, mégis egészséges, formás baba lett amikor megszületett? Hányadik hétre és milyen súllyal született?

Figyelt kérdés

Mostmár rendszeresen járok ultrahangra (heti 2-szer), mert le van maradva.

Legutóbbi méretei:

BPD 84

OFD 107

TAD 99

APD 96

FL 74



2021. máj. 16. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes vagy?
2021. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
38 hetes
2021. máj. 16. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végig mondták, hogy kicsike a feje de az orvosom megnyugtatott, hogy ez kislányoknál határeset ugyan, de rendben van illetve genetika is lehet (nekem is kicsi fejem van, gyerek sapkát hordok). Végül a 41. hétre született indítás után teljesen egészségesen 34 cm-es fejkörfogattal, 3010 grammal és 52 centivel. A gátvédelem viszont azért sikerülhetett teljesen hibátlanul mert ilyen picike feje volt, nem kellett egyáltalán varrni szülés után. Nyugodj meg, minden rendben lesz. :)
2021. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor még nem tudtam hogy az az utolsó UH (aznap este sürgősségi császár toxémia miatt), akkor azt mondták hogy B baba feje 2 héttel kisebb mint A babáé. Aggódtak mert napra pontosan egy idősek voltak (8-8 sejtes volt mindkettő mikor beültették őket). Aztán mikor megszülettek kiderült, hogy nem a lányom feje kicsi, hanem a fiamé extra csúcsos. :D 35+5-re születtek egyébként. Nincs semmi gond egyikkel sem.:)
2021. máj. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ezek a mérések, egy vagyont költöttem és végigidegeskedtem a terhességem miattuk. Egészséges babám lett. Ne izgulj kérlek, az a legrosszabb.
2021. máj. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!