Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24-28hetes labor, kinek...

24-28hetes labor, kinek milyen az eredmény? Az én esetemben rossz az eredmény? Vélemény?

Figyelt kérdés

Megkaptam a terheléses cukor eredményem ill. vérkép-vizelet leletet. A védőnőm egy hónapja fehérjét talált a vizeletembe egy + majd a mostani vizelet vizsg. már negatívnak írta.

Baktérium pozitív + (egy plusszos)

Laphámsejt <10 helyett 12

Amorf kristály:sok

Ezenkivul minimális elteres van par helyen ami bar mijimalis de megis a megadott max ref. ertek folott van

Feherversejtszam: 10ig normalis nekem 11,17

Neutrofil Granulocyta abszolut 7,50ig normalis nekem 7,99

Neutrofil granulocyta % 70,00 normalis nekem 71,60


Emelett kaptam egy papirt 02690 kóddal k.m.n veszelyesztett terhes megnevezessel. Bar ilyet mar multkor is kaptam gyomorfajassal mentem akkor ugyeletre de minden rendben volt a babaval

Koszonom



2021. máj. 17. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

A vizeleted koncentrált,igyál többet, most a szervezetednek is több folyadék kell.

A laborodban semmi kóros eltérés nincsen

HGB? HTC?

2021. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Minden az ertektartomanyon belul mozog 26hetes kismama vagyok csutortokon toltom a 27hetet be
2021. máj. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!