Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Mit lehet tenni a terhesség alatti székrekedéses panaszok esetén?

2007-03-22 13:18  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
sok rostos levet és kamilla teát igyál+élőflórás joghurt bármilyen ízesítésű .Ha vasat szedsz azt pedig étkezés közbe vedd be ja és minnél több tej

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2007-04-11 19:09 Privát üzenet
Fogyassz minden nap bőségesen nyers zöldséget, gyümölcsöt!
Válassz teljes kiőrlésű gabonából készült kenyereket, tésztákat! Sok-sok vizet igyál! A zabkása kiválóan lágyítja a székletet, főleg ha mazsolával vagy más aszalt gyümölccsel fogyasztjuk. Az élőflórás joghurt a bélflórát tartja/hozza rendbe, ami szükséges a belek egészséges működéséhez!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2007-05-14 22:32 Privát üzenet
reggel éhgyomorra 2 dl 100%-os rostos gyümölcslébe tegyél 1 teáskanál búza,-vagy zabkorpát.minden reggel megiszod,és megkönnyebbülsz.

A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2008-01-16 22:26 Privát üzenet
Nekem is mindig székrekedésem van. Sok gyümölcsöt, zöldséget eszem, de olykor ez sem segít. Ami nekem használni szokott a szilvalekvár, kenyér nélkül és a glicerin kúp. Útóbbi szinte azonnal, perceken belül hat.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2008-07-16 16:53 Privát üzenet
Savanyított (hordós) káposzta. Tökéletesen egészséges, a nőgyógyász is ajánlja. Nekem semmi nem használt a világon, csak ez az egy dolog.

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2008-08-28 17:48 Privát üzenet
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!11 hetes kismami vagyok és sajnos nekem volt, hogy 7 napog nem volt okom a mellékhelyiséget meglátogatni nagydolog kapcsán, de a savanyított hordó káposzta csodát tett! Minden nap egy kicsitettem jó fél maroknyi és csodákat tett, azóta nincs ilyen jellegű problémám:)!!! Csak ajánlani tudom , főleg a kismamiknak, ÉS SOK BENNE A VITAMIN:)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2009-04-19 19:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Derékfájás a terhesség elején? Kinek mikor jelentkezett?
Van itt olyan aki dohányzik, dohányzott terhesség alatt? Puszta kíváncsiság, nem kell okoskodás
Magas vérnyomás terhesseg alatt nagyon veszélyes? 21 hetes vagyok és140 folyamatosan a vérnyomásom.
Ez az iszonyatos, kínzó altesti csontfájdalom most már a terhesség végéig ki fog tartani?
Mit tegyek hogy ne hízzak annyit terhesség alatt?
Második babámat várom, az első 16 hós. Ez a 21. hét, és rengeteget keményedik a pocakom, persze pihenni nagyon keveset tudok. Aggódom. Másnak is ilyen nehéz a második terhesség?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu