Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a terhesség...

Mit lehet tenni a terhesség alatti székrekedéses panaszok esetén?

Figyelt kérdés
2007. márc. 22. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sok rostos levet és kamilla teát igyál+élőflórás joghurt bármilyen ízesítésű .Ha vasat szedsz azt pedig étkezés közbe vedd be ja és minnél több tej
2007. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogyassz minden nap bőségesen nyers zöldséget, gyümölcsöt!

Válassz teljes kiőrlésű gabonából készült kenyereket, tésztákat! Sok-sok vizet igyál! A zabkása kiválóan lágyítja a székletet, főleg ha mazsolával vagy más aszalt gyümölccsel fogyasztjuk. Az élőflórás joghurt a bélflórát tartja/hozza rendbe, ami szükséges a belek egészséges működéséhez!

2007. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
reggel éhgyomorra 2 dl 100%-os rostos gyümölcslébe tegyél 1 teáskanál búza,-vagy zabkorpát.minden reggel megiszod,és megkönnyebbülsz.
2008. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig székrekedésem van. Sok gyümölcsöt, zöldséget eszem, de olykor ez sem segít. Ami nekem használni szokott a szilvalekvár, kenyér nélkül és a glicerin kúp. Útóbbi szinte azonnal, perceken belül hat.
2008. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Savanyított (hordós) káposzta. Tökéletesen egészséges, a nőgyógyász is ajánlja. Nekem semmi nem használt a világon, csak ez az egy dolog.
2008. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!11 hetes kismami vagyok és sajnos nekem volt, hogy 7 napog nem volt okom a mellékhelyiséget meglátogatni nagydolog kapcsán, de a savanyított hordó káposzta csodát tett! Minden nap egy kicsitettem jó fél maroknyi és csodákat tett, azóta nincs ilyen jellegű problémám:)!!! Csak ajánlani tudom , főleg a kismamiknak, ÉS SOK BENNE A VITAMIN:)
2009. ápr. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!