Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfelelőek az alábbi méretek?

Megfelelőek az alábbi méretek?

Figyelt kérdés

Ma voltam terhesség megállapításon. Utolsó menstruáció 04.06.

Ovulációs teszt alapján ovuláció 04.23. Első pozitív tesz 05.05.

Ma az ultrahangon 9x4 mm petezsák benne embriócsomó sejthető. Kapott valaki hasonló eredményt ennyi idősen? Ez rendben van?


Itthon megijesztettem magam, volt még egy CB digitális teszt itthon eddig 2-3 hetet mutatott de az orvos után megcsináltam és 1-2 hét volt kiírva. Közre játszhat az is, hogy nem reggeli vizelet és nem annyira koncentrált? Vagy kezdjek aggódni? Gondolom, ha gond lenne az orvos látta volna az ultrahangon. Egy hét múlva hívott vissza, azt mondta ő akkor már bízik abban, hogy többet látunk.



#terhesség #ultrahang #várandósság #családtervezés #terhességigeszt #koraivárandósság
2021. máj. 19. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 20-án volt ovulációm, tegnap 6+1 hetesen voltam először orvosnál.

Petezsákot nem is mért, de 2 mm élő embrió volt. Ha azt nézzük hogy 3 nappal vagyok előrébb nálad akkor szerintem nálad is minden rendben

2021. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!