Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, akiknek mindkét nemű...

Anyukák, akiknek mindkét nemű gyermeketek van, melyikkel viselted nehezebben a várandósságot?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. máj. 22. 12:15
A kérdező szavazást indított:
A fiammal.
A lányommal.
Mindkettővel.
Egyikkel sem.
33 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Mert munka mellett könnyebb volt, mint egy másik pici mellett.

1.5 év különbség

2021. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
A fiammal. Mert vele öregebb voltam, és mert dolgoztam,sokkal több pihenést igényeltem volna
2021. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettővel ugyan úgy hánytam a 15.hétig, émelyegtem, alig éltem. Azt hittem a második is fiú lesz. Nagy meglepetésemre kislány :)

Harmadikat már nem tervezünk 😄

2021. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3fiam,és 1lányom van.Tök egyforma volt mind.A 14-15.hétig émelygés,szédelgés,utána tök jól voltam.
2021. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiammal, mert ő a, kisebb és egy totyogó mellett bizony nagyon nehéz volt. Meg amúgy is nagy baba volt, óriási pocakom volt és ez még jobban megnehezítette a dolgom. Főleg a végén. Rosszullétek mindegyiküknél voltak, de szerencsére csak az elején.
2021. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányommal. Ő a kisebbik.

Egyrészt vele az első 3 hónapban kb állandó hányingerem volt (a fiammal abszolút 0), bár nem jutottam tényleges hányásig, csak az inger volt meg. Szerencsére a második trimeszterre megszűnt.

Másrészt az utolsó 3 hónap vele pont egybeesett azzal a 3 hónappal, amikor 2020-ban bezártak az ovik a covid miatt, így a fiam otthon volt. Akkor már nagy hassal nem tudtam rohangálni meg jönni-menni vele, nem tudtam lekötni, sosem fáradt el, általában még délután sem aludt. Nagyon nehezen bírtam a nulla pihenést nap közben, az állandó keményedést, azt hogy már 100 m séta után kb leszakadt a derekam meg a szeméremcsontom... Akkor egy ponton annyira mélyen voltam a fáradtságtól, hogy mondtam a férjemnek, hogy nyugodtan tartson szaranyának vagy szarembernek, de ha ezt az ovizárást tudom előre, akkor most lehet, hogy nem lennék terhes. Aztán persze túl lettünk ezen is, és még csak nem is jött korábban a kislányom.

2021. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!