Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Candidára Klion kúp?

Candidára Klion kúp?

Figyelt kérdés

Candidám van, már használtam dalacint 2x és pimafucint is. Egyik sem segített huzamosabb ideig, max 1 hétig. Most ezt írta fel a dokim, de én már elveszítettem a reményt, hogy van ebből kiút. Az utolsó kezelés óta diétát is tartok, tudom, az nem 1 hét alatt segít... De nem látom a fényt az alagút végén. És egyre jobban aggódom a baba miatt, 13 hetes terhes vagyok, az eleje óta ez megy...

Klion segíthet ebben a problémában? Vagy felejtsem el?!


2021. máj. 23. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem véglegesen kiírtotta. Viszont én anno kaptam mellé egy szájon át szedhető gombaölő tablettát is,igaz nem voltam terhes.
2021. máj. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhessegi cukorbetegseg is okozhatja, nincs mas tuneted, volt mar cukorvizsgalatod?
2021. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kimondottan cukorvizsgálat nem, de az első trimeszteri értékeim jók lettek, vérben és vizeletben is egyaránt. Vagy ez még semmit sem jelent?
2021. máj. 23. 23:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ott csak éhgyomri cukrot néznek, attól még étkezés után fölmehet. Mondjuk amit hüvelygombára diétát szoktak javasolni, az szerintem cukordiétának is megteszi.


Mindenesetre fölvetheted az orvosnak a cukorterhelés előrehozását, vagy ami még hatékonyabb, méregetheted magadnak a vércukrot otthon, nem olyan drága egy mérő támogatás nélkül se. GDM-es csoportokban biztos tudnak segíteni, hogy nekik milyen célértékeket kell figyelni.

2021. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valóban nem drágák, akkor azért rendelek egyet, ártani nem árt :) köszönöm
2021. máj. 24. 08:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy a mérőhöz általában csak 10 db tesztcsík (és 10 db lándzsa) van csomagolva, szóval érdemes egy doboz tesztcsíkot is rendelni. A lándzsa elvileg egyszer használatos, de a legtöbben nem cserélik minden alkalommal, szóval abból nem kell feltétlenül több.
2021. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!!! Rengeteget segítettél! :)
2021. máj. 24. 10:19
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerinted azért el kezdjem használni a Kliont? Mert sok negatívat is olvastam róla. :/

Vagy ha folytatom a diétát ez magától el fog múlni? Most már a gyomromra és beleimre is szedni fogok normaflort, mert olvastam, hogy nem csak a hüvelyt kell probiotikummal kezelni.

2021. máj. 24. 10:30
 9/10 anonim ***** válasza:
A cukormentes diéta nem pikk pakk hat, akik candidára kezdték el ezt az életvitelt, sokaknál csak fél év múlva ment ki a fertőzés.
2021. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor maradok kitartó :)
2021. máj. 24. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!