Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kívánta valaki a túrót kismama...

Kívánta valaki a túrót kismamaként? Milyen nemű lett a baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9 hetes kismama vagyok , ma figyeltem fel rá ,hogy az elmúlt időszakban sokszor választottam olyan ételt,amiben túró van. Túrós sós péksüti, édes túrós bukta , krémtúró stb. Szerintetek ezt inkább fiúval vagy lánnyal szokták kívánni ? 😊
2021. máj. 31. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Semmi köze a kivánósságnak a baba neméhez.
2021. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj, neked is varázslatos csoda hejcegnőcskéd lesz *_* :3 💖
2021. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Buta vagy,ha hiszel ezekben. Bocsi.
2021. máj. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmi köze hozzá.
2021. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet valóban buta vagyok,bár a lányommal jégkrémet kívántam ,a fiammal pizzát ,szóval az édes /sós náluk bejött mielőtt megtudtam volna a nemüket. :)

2021. jún. 1. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én végig édeset zabáltam és mégis kisfiú. Ez pont olyan mint a hasforma és egyéb népi jóslások. 50-50 százalék
2021. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Könyörgöm, legyél már egy kicsit intelligensebb, ha gyerekeket nevelsz az életre...
2021. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Jajj, ez a "sógornőmnél mindháromszor bevált, szóval igaz" szintű tudományos konzekvenciák 🤦
2021. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mint a többiek is mondták nem ez dönti el, viszont onnan többet megtudhatsz, ha az apuka családjában többnyire fiúk születtek és a te családodban is több a fiú mint a lány, akkor valószínűleg több esély van fiúra, és ugyanez fordítva is.
2021. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!