Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Most vagyok 34...

Kismamák! Most vagyok 34 hetes. Kiváncsi vagyok ki mivel tölti napjait így az utolsó hetekben? Kinek mihez van kedve és legfőképpen ereje?

Figyelt kérdés

2021. jún. 3. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Fekszem a nap nagyrészében, mint egy partra vetett hal és várom a végét :D

38hkm

2021. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

35 hetes vagyok, vár még egy beadandó az egyetemre és egy könnyebb írásbeli vizsga, de kb nulla motivációm van már az egészre, már teljesen az anyukás dolgokra van beállva az agyam, nem tudok máson gondolkozni, szóval ezekhez meg kell erőltessem magam :). Most rakom össze a kórházi táskát és még kell vásárolgatni ezt-azt a babának, de már a végén járunk a listának. Ma kitakarítottam a kádat, mert a férjem egyszerűen nem tudja szépen kitakarítani, nekem meg már nagyon bántotta a szemem, hogy mennyire sárga 😅 ezek mellett csak a pozsgásaimmal/kaktuszaimmal foglalkozok, nagy örömömre a kaktuszok végre kezdenek virágozni, és a dugványaim is gyökereznek ☺️ Szóval van mit csinálni, ha az egyetemi dolgaimmal végzek, folytatom a babatakaró horgolását, amit egy hónapja kellett félbehagynom a megnövekedett beadandómennyiség miatt.

Pihenésképpen pedig néha bekapcsoljuk a gépeket a férjemmel (vagy én egyedül) és játszunk valamit. Minecraft, Heroes, Civilization és hasonlók, amikkel egyszerre, egymással tudunk játszani. :) kb ennyi.

2021. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
37 hetes vagyok. A kórházi táskát már beraktuk a kocsiba, most épp a hűtőt tömöm és nagytakarítok, hogy szülés után pár hétig nyugi lehessen majd. A házba bejárós kutyák miatt az sajnos nem opció, hogy csak úgy hagyom. Pár hét alatt térdig járnánk a szőrben. A nap többi részében filmeket nézek és kötögetek.
2021. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Kb 2 hete egyre kevesebb mindenre van erőm, illetve ezen a héten minden nap d.u is alszok egyet. Az éjszakák már nem olyan jók mint eddig, sokat forgolódok, ébren vagyok, ezért aztán napközben fáradt vagyok. Kedvem szinte semmihez sincs 😄 de mindennap főzök ebédet, alap takarítást megcsinálom, mosok. Mellette amikor kedvem van horgolok, vagy más kismamákkal beszélgetek. Kb ennyi, nem túl esemènydúsak már a napok 🤷🏻‍♀️ kérdező, te mivel töltöd a napjaidat?
2021. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy a lepontozós mi kifogásolnivalót talál abban, hogy mások egy célzott kérdésre válaszolva beszámolnak arról, hogy mit csinálnak napközben.
2021. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38. hét, fél éve házfelújítunk. Most épp a könyveket pakolom át egyik szobából a másikba, éjjel meg alszok, mint akit leütöttek. :)
2021. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es válaszolónak: semmi érdekesség, épp ezért tettem fel a kérdést hátha ír valaki jó tippeket. Érdekes és szuper dolgokat írták de én horgolni meg semmi kézműves dolgot nem tudok.

2 nap múlva 36 hetes leszek, a meleg miatt nem sok kedvem van, így takarítgatok meg olvasok babás dolgokról.

2021. jún. 10. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!