Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Levertség és étvágytalanság a...

Levertség és étvágytalanság a 39. héten? Volt így más is? Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban folyton rossz a kedvem, semmihez nincs étvágyam, csak egy kis gyümölcsöt meg joghurtot tudok magamba erőltetni.

A babának nagyon örülök, és minden rendben, bár még kibújni nem akaródzik neki. Különösebb panaszaim sincsenek, csak a végéhez tartozó lábdagadás, kézzsibbadás.

Már el is van készítve minden a picurnak, úgyhogy már nagyon csinálnom sincs mit, de nincs is kedvem sehova menni.

Talán az lehet a baj, hogy teljesen egyedül vagyok, szülőktől távol, és a férjem is messze dolgozik, csak hetente jár haza, és nagyon egyedül érzem magam, és mivel már nincs is mit készítgetni, így olyan légüres térben érzem magam...

Remélem a babának nem ártok a rendszertelen evéssel...

Írtok valami biztatót?


2010. aug. 25. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Fel a fejjel. Az első babánál én is így voltam a végére.

Nem tudtam magammal mit kezdeni,dolgozni már nem engedtek,unatkoztam,már minden kész volt.

Majd ha megszületik,már nem fog ilyen lassan telni az idő.

Kitartás!

És könnyű szülést Neked.

2010. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én még "csak" 36 hetes vagyok, de 2hónapja költöztünk, felújítottunk, és mióta készen vagyunk mindennel (a baba holmija is készen áll), azóta a párom állandóan dolgozik (ha meg nem, akkor éjjel van, vagy a házon csinálja a még maradt munkáját), hogy meglegyen mindenünk. Őt is sajnálom, meg magamat is, mert rettenetesen egyedül érzem magam. A szüleimtől, barátaimtól messze költöztünk, és hát jó lenne valaki aki mellettem van. Meg hát a lábaim iszonyatosan fájnak, a kedvetlenségen túl ez is nehezíti a mindennapjaimat. De szerintem ez már a hormonoknak is köszönhető, hogy így egyedül érezzük magunkat. Sírni lenne ma kedvem. :( nem tudlak biztatni, ne haragudj :)
2010. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes ma én is olyan sírhatnék vagyok. Még a 37. hétben járok, de ma úgy éreztem már nem bírom tovább. Pedig nem vagyok az a rinyálós fajta, mégis ki vagyok ma bukva. Már minden bajom előjön, csak a baba nem akar jönni, pedig már a dokim szerint is itt lenne az ideje, mert sokkal nagyobb a koránál. Kitartást csajok, már nincs sok a szülésig, mindenkinek könnyű szülést. :-9
2010. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tegnap én is sirhatnék voltam egész nap...aztán ki is jött


35 hetes km

2010. aug. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nállunk is, minden készen a párom dolgozik egész nap én nagyon unatkozom már minden itthoni filmet megnéztem.... De próbálom úgy felfogni hogy ez egy kis szabadság míg megérkezik a baba. Fel a fejjel!
2010. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bátorítást csajok!

Tegnap én is jól kibőgtem magam párszor, de mára már kicsit átment rajtam.

Már én is nagyon várom a picurt...

2010. aug. 26. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!