Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyers disznóagy elfogyasztás...

A nyers disznóagy elfogyasztása tényleg jó hatással van a magzatra?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam még régebb, vagy valamelyik filmben láttam.

2021. jún. 7. 10:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyenről még nem hallottam... nálam ott megbukott a dolog, hogy nyers.
2021. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Szerintem film volt, de nem tudom már melyik. Egy terhes nő nyersen ette meg a disznóagyat, és az volt a téma is, hogy ez jót tesz a magzatnak.
2021. jún. 7. 10:11
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Felejtsd el. Nyersen semmiképp ne egyél disznót.
2021. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
98%
Semmilyen nyers húsféle nem jó terhesség alatt. Ez baromság,kb.mint tigrisherét enni potencianövelés céljából.
2021. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában újra mondják, hogy egészségesebb mértékkel mindenféle belsőséget is fogyasztani, mint csak színhúst enni, de nem nyersen, és pláne nem kismamaként.
2021. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
91%

Hát az Amasonas-menti esőerdő őslakos törzseinek köreiben biztosan vannak ehhez hasonló hiedelmek, de nem hiszem hogy lenne tudományos alapja, főleg hogy nyers húst, pláne belsőséget nem ajánlott terhesen enni.

Amúgy agyat se nyersen se sülve se máshogy nem ennèk, mèg ha Gordon Ramsay személyesen készíti el nekem ingyen a világ legdrágább hozzávalóiból, de ez már csak az én finnyás gusztusom miatt van.

2021. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%
Nyers disznóhúst alapból nem eszik az ember,nem véletlenül .De még háziállatoknak is tilos nyersen adni ,súlyos,halált okozó megbetegedést okozhat. Akkor szerinted mennyire egészséges egy terhes nőnek meg egy magzatnak ,ha olyan kórokozók vannak benne,amiket egy ragadozó állat gyomorsava sem intéz el ?:D
2021. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem használ, de cserébe igen komoly fertözéseket összeszedhetsz, ami neked, de föleg a magzatnak akár végzetes is lehet!
2021. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rémlik a film , de szerintem az ördig fiában volt ilyen.:) Eszedbe ne jusson nyersen enni ha csak nem akarsz férgeket az agyadban ,vagy bármi komoly bajt
2021. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

“ Nyers disznóhúst alapból nem eszik az ember,nem véletlenül .”


Ezt a németeknek ezek szerint nem mondták el. Keress rá mi az a “Mett”. Egyik kedvenc reggeli.

2021. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!