Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puffadás,görcs végig kísérheti...

Puffadás,görcs végig kísérheti a terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Terhességi puffadás meddig fog tartani? Már nagyon nehezen viselem. Espumilsan nem segít, valami tipp, trükk?

A másik, hogy nem tudom másnál is volt-e így de az elején elég sok görcsöm volt már sokkal kevesebb hál istennek, viszont minden együttlét elött és közben megjelenik, egy erősebb görcsölés gondolom az izgatottság hatására.


Más is volt már így? Végig kísérheti mind 2 probléma a terhességet vagy bízhatok abban, hogy majd megszűnik?


2021. jún. 7. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, itt egy sorstárt! 9. hétben vagyok és akkora mint egy lufi! Ránézésre 5 hónaposnak ítélnek... Az első terhességemnél is ez volt. Ott kb. a 13-14. héttől jobb lett kicsit, aztán a vége felé megint előjött, levegőt alig kaptam. Ráadásul nekem nem ment le a fiam, sosem illeszkedett be. Császár is lett a vége 41 hetesen. A végén már örültem, ha egy csésze levest meg bírok enni egyszerre. A gyerek gondoskodott a diétáról...
2021. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat nem akarlak ijesztgetni, de nekem 2 terhessegembol 2 vegig ilyen volt, sot sokkal rosszabb( ajulassal stb.)
2021. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hét környékén lett kicsit jobb. Addig voltak olyan napjaim, hogy még a mozgás is nehezen ment. Most 23 hetesen még mindig nem az igazi. Ez a második terhességem amivel eljutottam idáig, elsővel semmi bajom nem volt. Mondjuk akkor fiatalabb is voltam 12 évvel, szóval én mindent a koromra fogok. :D
2021. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem. Valakinek elmúlik, valakinrk nem... erre nem tudunk mit mondani 🤷‍♀️

A szex utáni görcsöktől meg én nem lennék nyugodt, mindenképp beszélnék orvossal minél elöbb

(Az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz, ezért a görcsök, ebből még baj is lehet)

2021. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!