Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy takaritas art a babanak?

Nagy takaritas art a babanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Reggel ota takaritok ketszer ultem le kb fel orat pihenni nagy takaritast csinalok a szobaba en ugy erzem birom picit a labam faj

De a baba ebbol erezhet akarmit? Marmint nem a labfajasbol hanem pl abbol h en magam faradok el

Nem szeretnem hogy baja legyen

29 hetes vagyok

Negativ valaszokra nem reagalok :)


2021. jún. 8. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt
2021. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos meg kell csinaljam nincs aki segitsen parom estog melozik

Nem vagyok veszelyeztetett terhes csak a sok mozgastol es az egesznapi takaritas ami remelem nem art a kicsinek persze sokat pihenek is de ma valahogy elhuzodott a dolog joval tobabb es meg tart is

2021. jún. 8. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fiammal terhes voltam, a 36.hétig dolgoztam, igaz ülőmunka volt. Utana kezdtem el "élni".

Túráztunk, nagybevasárlást tartottam, mig férjem dolgozott kifestettem egyedül a nappalit (bútor tologatás, pakolás, mindennel együtt), nagytakarítottam, nem tudok megülni 1 helyben.


Most 24 hetes vagyok pont ma a 2200m2es telkünkön 3 órát nyirtam füvet.

Semmi bajunk

2021. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség nem betegség :) Majd ha lesz második, akkor a nagyobbat is el kell tudni látnod, plusz mosás, takarítás ugyan úgy 😊

Első babámnál 40+2nél még gazoltam a kertet, 40+3ra született egészséges 5 éves.

Most 26 hetes vagyok, ugyan úgy takarítok, mosok, főzök, dolgozom és füvet is nyírok, gazolok stb 😁 És még tornázni is szoktam. Jól vagyunk! 😊

De amúgy mire gondolsz, mi baja lehetne?!

2021. jún. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a 36.hetig magam takarítottam a 180nm kétszintes családi házunkat, semmi baja nem lett a gyerekünknek.Utána is csak azért kellett segítség mert a hasam erősen befolyásolta itt,ott a tisztaságot egyszerűen nem bírtam hajolni 😂😂

Ha úgy érzed megterhelő ne egybe csináld az egész házat,de egészséges terhessegnek nem árt a takarítás.

2021. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mindent vegig csinaltam takaritottam nap mint nap a terhessegem alatt viszont ma picit megterhelo volt es csak egy szobat csinaltam meg de azt ugy hogy mindent , nehezet nem emeltem!!

Csak erzem hogy nagyon elfaradtam


Nemtudom mi baja lehetne a kicsinek igazabol ettol :) azert kerdeztem hogy o ebbol remelem nem erez semmit :)

Ennyire nem szoktam elfaradni

2021. jún. 8. 15:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Ha nem vagy veszélyeztetett hogy artana?
2021. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Normális hogy jobban elfáradtál, hiszen cipeled a babát is, a keringésed ellátja őt is. De ha nem kezdtél keményedni a sok munkától, akkor semmi baj nincsen. (Ha igen, akkor pedig vegyél vissza, pihenj többet és akkor se lesz semmi baj.) A babának csak az tűnhetett fel, hogy többet mozogsz, ami neki mint ringatás tűnik föl, szerintem élvezte :-) Nyilván kerüld a vegyszereket stb., gondolom ezt nem is kell mondani.
2021. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom :) vegyszereket nem hasznalok

Csak ha a furdot takaritom a domestost de arra azt mondtak hogy szabad (ami remelem igaz is mert nembirnam ki hogy ne csinaljam fertotlenitsem a kadat es a wct foleg )

2021. jún. 8. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is most 36-38 hét közt csináltam végig a nagytakarítást, bútort szereltem, dobozokat pakoltam, huszonvalahány adag mosást cipeltem le a mosókonyhába meg vissza. Igaz, ablakot nem kellett mosnom, azt apukám bevállalta.


Nem lesz semmi baj, ha elfáradsz, dőlj el negyed órára!


Fürdő fertőtlenítésre mi gőzt használtunk, ha esetleg tudsz kölcsönkérni gépet, szuper megoldás!

2021. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!