Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek osze johetet a...

Szerintetek osze johetet a baba ? Majus 28 volt meg 1 jen mult el, 3dikan voltunk egyut es a naptar szerint 5,diketol voltam termekeny Szerintetek van ra remeny ? 27 napaos ciklusaim vanak

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem igazán kb 10én volt ovud, ennyit nem bír a sperma, a petesejt 1 napot él a sperma max 5 napot de inkább 2-3.

Így hogy csak 3.án voltatok együtt kicsi az esély.

2021. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha arról lenne szó, hogy nem akartok babát, akkor azért erősen aggódnék most a helyedben. Szóval a jelen szituációban ezt úgy is le lehet fordítani, hogy van remény :-) Előfordul, hogy kicsit hamarabb jön a peteérés.


Ha nem tudtok folyamatosan együtt lenni, akkor szerintem érdemes lenne legalább hőmérőzéssel követned a ciklusod, hogy ne csak a naptár alapján tippelgesd a peteérést. A hőmérőzés nem bonyolult, ébredéskor kell mérni fölkelés előtt még az ágyban fekve, nyelv alatt vagy hüvelyben (vagy végbélben is jó). Minden nap fölírod, a ciklus első felében kicsit alacsonyabb lesz, aztán esetleg leesik de ez nem mindig észrevehető (akkor van a peteérés, lehetőleg előtte kell együtt lenni), utána fölmegy majdnem 37 fokra és ott is marad mensiig, vagy ha terhes lettél, akkor a mensi időpontjában se megy le. Digitális hőmérő is jó vagy higanyos is, de utóbbit mindenképp még este kell lerázni.


Vagy vásárolhatsz LH teszteket is, abból is kiderül, én azt nem próbáltam.

2021. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, az a baj hogy nathas is vagyok igy a hömet nem nagyon tudtam merni mert neha volt höemelkedesem
2021. jún. 12. 14:27
 4/6 A kérdező kommentje:
10dikere irta az ovut,de en mar olyan 8.9 dike fele ereztem h szurkalt lent a mehem es fajdolag neha meg volt folyasom, akkor lehet hamarabb volt ovum,mert altalabban en igy szoktam megerezni:)
2021. jún. 12. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányunk 4 nappal korábbi együttlétből lett de már ez sem igazán mondható jellemzőnek. Ti sokkal sokkal korábban voltatok együtt, nem sok esélye van a sikernek.
2021. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azota terhes lettél?
2021. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!