Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek lett ellenkező nemű...

Kinek lett ellenkező nemű babája mint amit mondtak neki?

Figyelt kérdés

12 hetes uh-n nem kérdeztem, nem akartam tippeket de a 18.genetikai uh-n rákérdeztem. Nekem mindegy kislány vagy kisfiú mert mindkettőnek örülnék, -de szeretnék kifejezetten kislányos cuccokat vagy kisfiús cuccokat is lassan már venni neki, mert hamarosan eljön a szülés ideje. Plédek, játékok, ilyesmik.


A szonográfus az uh-n azt mondta nem biztos megtudja majd mondani mert hasra vágja magát és bekulcsoli a lábát, kb fél pillanatra engedte ki őket és a popsija felől látta. Azt mondta kislány. 100%-ra vehetem? :)


Előfordul olyan hogy nem pontos amit mondanak?


27 hetes kismama :)

Első babás

24N


2021. jún. 17. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Nekem végig fiút mondtak, egy 24 éves lányom van :)

Nyilván 96-97-ben az UH felbontása nem ilyen volt, mint ma, akkor azért több ismerős lepődött meg szüléskor.

2021. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 25.hetig fiút mondtak utánna véletlenül kiderült hogy lány.Van pár ultrahang érdemes többször rákérdezni.😂
2021. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek 24.hetig lányt mondtak, aztán kiderült, hogy fiú. 2019-es sztori.
2021. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm, nem rég szült neki végig kislányt mondtak. Majd szüléskor kisfiú bújt ki. 🙂 Anyuka felkiáltott, h baszki otthon meg minden rózsaszín. 😅 Kivitték apukához, a nővér gratulált a kisfiúhoz, apuka meg közölte, h nem a miénk. 😅🤣😅🤣
2021. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!