Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi vérzés normális?...

Mennyi vérzés normális? Vetélés előjele?

Figyelt kérdés
Május 3.-án volt meg utoljára a mensim. A ciklusaim a fogamzásgátló elhagyása óta 26-35 naposak. Május 28-ától 4 napig barnáztam. Június 3.án és június 5.-én halvány pozitivat teszteltem. Június 13.án vérzéssel bementem a kórházba akkor petezsák és szikhólyagot láttak 9,2x6,6 mm-es volt, 06.16-án kötelező kontrollom volt mivel közel tapadt meg a tubasarokhoz és várják hogy lentébb húzza a súlya. Most 10x11mm-es volt. Kérdésem mennyi vérzés normális? Jelenleg nem görcsölök viszont vérzek jól látható a wcpapiron és a tisztasági betéten, erre kaptam korábban rutascorbint és utrogestant. Köszönöm a segítséget. Első baba lenne. PCO gyanúm van.

2021. jún. 18. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez így nincs meghatározva, hogy "mennyi a normális". Azt mondják az jó jel, ha nem görcsölsz, nem fáj a hasad. Most is barnázol, vagy élénk piros vérzés? Utóbbi esetben én lehet bemennék az ügyeletre, inkább legyen egy "felesleges köröm". Az jó, hogy kapsz progeszteron pótlást.
2021. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt már gyógyszerrel kezelték múltkor én visszamennék a dokihoz. Soha se árt elővigyázatosnak lenni.
2021. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy ilyen kis terhességgel nem tudnak mit csinálni.Terhesen semennyi vér nem normális.Én 3x vetéltem el,egyszer 6 hetesen ömlött a vér belőlem,máskor 8 hetesen,olyan volt mint egy normál menstruácio.A hasam sosem fájt.Ez is egy tévhit.Szoval bármit csinálhatsz ha nem tapadt meg jol,nincs mit tenni.
2021. jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mai napra már elmúlt teljesen.. Jó lenne ha vissza se jönne, több ismerősömnek is volt pecsételése terhesség alatt.. De ez nekem tegnap nem pecsételt barnás rózsaszínes folyás volt. Nem élénkpiros.. Reméljük nem is lesz ilyen. 2 hét múlva kellene mennem dokihoz
2021. jún. 19. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!