Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama pocak előre nől,és...

Kismama pocak előre nől,és kismama dereka nem olyan,hogy háj van ott?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 20:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Hogy midocsoda?

Ebből egy szót se érteni.

Fogalmazd meg rendesen

2021. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Kismama ugy nézki külsőleg,hogy a hasa-pocakja előre nől,nem oldalra.Kismamáknak a derekánál a bőrük sima egyenes,és nincsen háj?
2021. jún. 18. 20:50
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan kismama esetében, aki előtte vékony volt. Aki eleve teltebb volt, annak ugyanúgy van a derekánál úszógumi, nem tűnik el a terhességtől.
2021. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%
Az a kérdés, hogy hájas e valakinek a dereka?
2021. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
négyes válaszolo.Igen ere gondoltam.hogy terheségg alatt kismama dereka,bőre,hasam ilyen
2021. jún. 18. 20:58
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a hármas írta
2021. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

Hogy mivan?

Terhesen a pocak nem fog oldalra nőni.


"Kismamáknak a derekánál a bőrük sima egyenes,és nincsen háj"

Persze, mert minden kismamának Barbie baba teste van


Amúgy mostanában senki nem tud normálisan megfogalmazni egy kérdést? Komolyan, ilyen igénytelenül összehányi, hogy mit akar valaki megtudni... Aztán 20 kommenttel később meg jön a kifejtés, meg plusz infók, ami után az addigi válaszok irrelevánsak

2021. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam,hogy az aki elhizott és nem terhes,az szélesedik hizásba.kismama pocak középen egységes.Kismamának derekánál ott háj nincs,mint annak aki nem terhes
2021. jún. 18. 21:06
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Hű b@sszus 8 komment után se vok biztos abban h mire gondolsz.

A kismama attól h nő a pocakja nem lesz hájas a derekán attól mert terhes.

Nyilván ha volt rajta felesleg eddig is az ott marad. Ha sokat hízik, nyilván a derekán is lesz +, meg a combján stb.

Én 45 kilóról indultam. 10kg jött fel. Nyem lett a derekamon plusz.

Barátmőm egyébként is teltebb (nem molett, csak gömbölyű) ő 20kgt hízott. Volt is rajta úszógumi, és jött is még rá.

Majd lemegy 😉

2021. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
99%
Úristen rettentő idegesítően fogalmazol. Kismamaként nem tűnik el onnan a háj annak,akinek előtte is ott volt.
2021. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!