Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhességnél élénk...

Korai terhességnél élénk neonsárga vizelet utalhat valamire? Vagy csak a nagy meleg miatt lehet?

Figyelt kérdés
6. héten vagyok, és ma olyan élénk, kicsit zöldes-sárgát pisiltem, mint amilyet férjem szokott az edzős vitaminjaitól, de én nem szedek semmi újat, és eddig nem volt ilyen. Először a nagy meleg miatti folyadékveszteségre gondoltam, de az első neon-pisi óta megállás nélkül iszom, és most másodszorra is olyan volt, ráadásul sok. Ha ki lennék száradva, miért lenne sok? Lehetséges, hogy húgyúti fertőzés? Más tüneteim nincsenek. Bocsi, ha túlparázós a kérdés, első, nagyon-nagyon várt terhesség.

2021. jún. 19. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Néha nekem is ilyen, de ezt az egyik B vitamin csinálja (talán a B3, most esküdni nem mernék rá). Pedig kevesebbet szedek belőle mint terhesség előtt. Lehet, hogy időnként valami miatt máshogy bomlik le, hol kevesebb, hol több választódik ki a vizeletbe. Szerintem ez miatt nem kell aggódni.
2021. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. jún. 19. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is valamilyen szedett vitaminra tippelnék, ha más tüneted nincs.
2021. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!