Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Atom bunkó főnöknek hogy...

Atom bunkó főnöknek hogy jelentsem be hogy terhes vagyok? Biztos kiakad és elküld a busba. Nagyon felek, kérlek szepen segítséget, írjatok saját sztorikat

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Miért akadna ki? Mert ha a szokásos sztori, hogy felvételkor esküdöztél égre-földre, hogy belátható időn belül nem akarsz gyereket, elhitték, betanítottak, számítanak rád aztán elhúzol a naplementébe akkor ne csodálkozz.
2021. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Légy felnőtt! Ez egy örömteli esemény, mellesleg az élet rendje. Simán tárgyszerűen közlöd. És nem félsz attól, hogy elküld a búsba. Mert te döntöd el, hogy odamész-e vagy sem. Egyébként egyáltalán nem biztos, hogy kiakad, valószínűleg inkább gratulálni fog.
2021. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha megígérted, hogy nem szülsz, ha nem, szard le. Nyilván mindenki esküdözik, különben sehova sem veszik fel. Majd felvesz helyetted mást amíg gyesen, gyeden vagy nemtudom min leszel. Oldja meg
2021. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem csak szándékosan lehet teherbe esni, mindenkivel előfordulhat h becsúszik a terhesség.

Ezért senkit nem lehet hibáztatni a munkahelyen.

Ha mégis cseszekelődik, hát az az ő szegénységi bizonyítványa.

Amúgy ne félj tőle, max egyszer végig hallgatod a szemétkedését, aztán elhúzol táppénzre 😝

2021. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

#3 véleletlen lepontoztalak, de igazad van.


Eleve szóba se kellene kerülnie a gyerek témának.


Mindenképpen írásban is tudasd vele.

2021. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Úgy tudom eleve illegális valakitől megkérdezni, hogy szeretne-e a közeljövőben gyereket, és illegális ez miatt megkülönböztetni.
2021. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Én a mostani főnökömmel nagyon jóban vagyok évek óta, diákként már dolgoztam nála. Most hogy újra nála dolgozom, meg az interjún szoba kerult, mint ismerős beszélgettünk a vetelesemrol (social mediaban már nyilvános volt hogy babánk lesz és ismerősöm minden platformon) és egyáltalán nem volt gond részéről hogy 6-12 hónapon belül újra próbálkozunk. De szerintem ez ritka.
2021. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem ígértem semmi ilyesmit hogy nem lesz babám. Csak szimplán egy bunkó, értéktelen ember és kolléganőm is kirúgta emiatt, nyilván mondvacsinált indokkal de azonnali hatallyal
2021. jún. 22. 08:28
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Méf szerencse, hogy téged már nem rúghat ki, a kismamák védve vannak.
2021. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Őt sem rughatta volna ki.

Ráfogta hogy mindig telefonozik stb, és azonnali hatállyal megtette és attól nincsenek védve a kismamák elvileg

2021. jún. 22. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!