Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14hetesen még mindig barnázás?

14hetesen még mindig barnázás?

Figyelt kérdés
Mióta tudom, hogy babát várok hol vérzés, hol barnázás van! 6hetesen hematóma lett 10hetesen már nemvolt ekkor volt 1hét mikor nem volt barna! Persze ismét jelentkezett 11hetesen ügyelet minden ok 4nap múlva barna elmúlt dokim megnézet minden rendben! Itt kb. 3nap múlva ismét barna újra ügyelet, minden rendben 3nappal később genetika minden a legnagyobb rendben, de barna még van így a dokim is megnézett pénteken szépen fejlődik a kicsi, egyszerűen nem tudják megmondani, hogy miért 😔 már tényleg minimális reggel van egy pici meg délután enyhén elszinezi a folyást, de így hogy legyek nyugodt?? Esküszöm azon is gondolkoztam, hogy bemegyek az ügyeletre, de jóformán hülyének néznek ott is, most hagytam abba a progeszteront 2napja, gondoltam, hogy esetleg az miatt, de nekem már nincs kedvem találgatni 😔 lehet nálam ez így lessz és szokjak hozzá?
2021. jún. 21. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosok nem tehetnek többet, mi mit tehetünk érted?
2021. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

#1, szerintem együttérzést vár, vagy hogy másnak is volt ilyen problémája és nincs egyedül.


Kedves kérdező, el tudom képzelni, milyen őrjítő lehet ez, pedig nekem csak 5 hetesen volt 3 nap barnázás, de azóta is eszembe jut néha, hogy hátha mégis baj lesz. Próbálok nem idegeskedni rajta, mert tudom, hogy ezzel teszem a legjobbat, de mást nem nagyon lehet tenni. Kitartás! Ha az a baba veled akar maradni, akkor veled is fog. Lehet hogy hülyén hangzik, de én mindig biztatom az enyémet, hogy nőjön szépen, és ez segít megnyugodni.

2021. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!