Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20.hétben vagyok, első babát...

20.hétben vagyok, első babát várok.Az utóbbi napokban elkezdtem érezni egyszer-egyszer mintha buborékok pukkadnának ki a köldököm alatti része, néha ez ilyen rángás szerű érzés. Volt hasonló tapasztalatotok? Ez már lehet a baba?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2021. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Én ugyan ezt érzem a héten, most vagyok a 18. hétben. Mondjuk én néha érzek már egyértelmű mozgásokat is, innen tudom, hogy a "buborékok" is Ő :) hátsófali méhlepényem van
2021. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen,pont ilyen mikor a babuci mozgolodik. Ez még vicces, majd ezt felváltják a rugdosások😅 az már nem olyan vicces. Könnyű baba várást.
2021. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót érzek, nekem a 17. héten kezdődött, szerintem is a bébi, mert korábban nem tapasztaltam ilyet.
2021. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!