Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folt a mellbimbó udvar környék...

Folt a mellbimbó udvar környékén mitől?

Figyelt kérdés

Terhessèg alatt a mellem elég nagy változáson ment keresztül, kb úgy néz ki most, mint egy néger nőnek a melle. Eddig csak fentről nézegettem, hogy minden oké e, meg láttam, hogy szét van repedve. Az álló tükörben is a pocakomat lestem, de egyiknap döbbentem rà, hogy kb az egész mellem szinte a mellbimbómból és az udvaràból áll.

Az udvar körül apró barna foltokkal vagyok tele, ami mèg mindig oké.

Viszont ma arra lettem figyelmes, hogy a foltok között van egy nagyobb folt. Nemtudom mihez hasonlítani, képzeljétek el, mintha ràragasztottak volna valamit és letèpik vele együtt a bőrt. Tehàt egy kis rózsaszín folt lett.

Máshol nem alakult ki, csak egy pontban.

A hèten voltam háziorvosnál,nődokinál, és védőnőnél is nem rég voltam.

Megmutassam szerintetek vagy ez normális?

Első terhesség.

Tesómnak mutattam, de neki fehér bőre van, nem is változott el ennyire a melle.


Ez inkább kreol bőrűekre igaz?


23hkm


2021. jún. 27. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom ahogy nőtt a mellbimbód és ment szét a bőröd, ott keletkezett egy kevésbé pigmentált rész. Így látatlanban ezt mondanám.
2021. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!