Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy jelentettetek be a...

Hogy jelentettetek be a főnöknek hogy terhesek vagytok? Mikor? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Hogy jelentettetek be? Mármint jó nyilván babát vársz, de maga a szövegkörnyezet is érdekel.

Milyen kérdéseket kaptatok utána?

Aki írásban is bejelentette mi volt a hivatalos szöveg? Nagyon ragorcsolok mert fiatal vagyok, nem tervezett a baba de örülünk neki, fog gatlo mellett maradtam terhes, de hihetetlen boldogok vagyunk, ajándéknak fogjuk fel (pcos miatt is). Akinek rosszul reagált a fonokseg, mi lett belőle?



2021. jún. 28. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia XY, ha lesz pár szabad perced beszélhetnénk pár mondatot?… Terhes vagyok, most járok a 13. hétben.

Innentől úgyis rá van bízva hogy szimplán tudomásul veszi, gratulál vagy kérdez még valamit.

Nálunk abszolút családias a hangulat pedig nem vagyunk kis cég.

2021. jún. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Én bementem az irodájába, mosolyogtam, mint a hülyék és mondtam, hogy szeretnék valamit mondani, ami még nem publikus. Egyből kérdezte, hogy jön a baba, utána ölelgetett és nagyon gratulált. :D 25 éves vagyok, 1,5 éve dolgoztam vele, ő 50es férfi(nagyon családcentrikus). Azóta is, ha viszem be a táppénzes papírokat állandóan kérdezget mindent, imádnivaló. Sajnos ez a ritkább eset.
2021. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok, 6 hetes voltam, sajnos volt az elején bevérzés így kénytelen voltam elmondani. Amúgy ha nem lett volna vérzés, akkor is elmondom, csak akkor nem kell otthagyni a melót még :)
2021. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Én először a hr-es csajnak mondtam el, megkértem, hogy 2 napig ne szóljon a főnöksègnek, én szeretném nekik elmondani személyesen. Eltelt a 2 nap, a csaj persze elmondta nekik.. nem örültek neki attól függetlenül hogy tudták, hogy tervezzük a babát, tavaly nyáron volt az esküvő és több, mint 3 éve ott dolgozok. Kaptam hideget meleget egyaránt, sz*rban hagytam őket, reméli az irodából visznek egyenesen a szülő szobára, stb. Nem vettem fel ezeket, amikor úgy éreztem nem birok tovább dolgozni akkor eljöttem táppènzre. Hogy mi lett belőle.. szerintem ez majd akkor derül ki, ha újra elkezdek dolgozni.
2021. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
#4 gusztustalan bagázs 😥
2021. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7 hetesen, amikor kiderült, hogy vége lesz a digitális oktatásnak (az oka az volt, hogy amíg nem volt digitális oktatás, addig a kolléganőm óráinak a felét is én vittem), majd 12 hetesen pedig a vetélést, mert egy vizsga napján fektettek be kórházba, ahol ügyelnem kellett volna.
2021. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bementem a főnőkhöz, hogy beszèljünk pàr percet. Elmondtam, hogy a magànèletemben van olyan vàltozàs, ami őket is èrinti, babàt vàrok. Gratulàlt ès ennyi.
2021. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

7 hetes terhes voltam, tervezett baba volt.

Egy kis irodában dolgoztam, a főnökkel (40év körüli ferfi). Ő sztem meleg is volt, csaladot sem akart.


Reggel szimplan mentem hozzá, hogy meg kell beszélnünk valamit. Elmondtam hogy terhes vagyok, hogy ez nem jelenti azt, hogy innentől itt hagyom, a végéig szeretnék dolgozni.

Kb sokkot kapott, nem nagyon reagált rá, csak tudomásul vette.


Elötte elég jó volt a viszonyunk, utana már elég gyászos lett.


Kb a 8 ora helyett 10 órányi melókat adott meg ilyenek.


Ahogy elkezdett szivatni, utana mindig egy 2-3napra kiirattam magam táppénzre.


(Aztán mikor 4hos terhes voltam meghalt. Huga vette át az irodát, vele valamivel könnyebb volt)

2021. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első uh után. Reggel elcsíptem, hogy ha lesz pár szabad perce, akkor szóljon, mert szeretnék vele beszélni.

Ebéd után hívott be, akkor mondtam, hogy a kolléganőm is jöjjön már be, mert őt is érinti.

Bent azt hiszem annyit mondtam, hogy úgy néz ki, hogy nyáron elmennék egy hosszabb szabadságra, mert kicsit korábban érkezik a baba, mint ahogy terveztük (kb 2 évvel később szerettem volna gyermeket és ezt a főnök is tudta).

Szerencsére jó fej főnököm van, gratulált, aztán egyből el kezdtük megbeszélni a részleteket.

Utána volt egy kis komplikáció a terhesség elején és szerintem legalább annyira izgult a babáért, mint én ☺️ mindig be kellett számolni, hogy a vizsgálatok alapján minden rendben van-e, illetve volt olyan, hogy meleg volt, ezért elvitt a dokihoz napközben 🙂

2021. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!