Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig dolgozott terhesen?...

Ki meddig dolgozott terhesen? Illetve veszélyeztetett terhesen?

Figyelt kérdés

Szívem szerint elmennek táppénzre, 12 hetes vagyok, veszélyeztetett terhes. 23 éves, magas vérnyomás, pcos, párom apukája durván vele született szívbeteg.

Nem igazán szeretnek dolgozni már, de ugye a pénz kell..igazából nehezen is bírom a reggel 7-re járást és 5-ig létet.. plusz előtte és utána haza vezetni.

A főnök is bunkó mióta tud a bogyokarol :( ti hogy csináltatok ezt az egészet?



2021. jún. 28. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Reggel 7re jártam, 4-5ig. + fél/fél óra az út kocsival.

12.héten volt egy durva vérzésem, onnan veszélyeztetett terhes lettem.

A 38.hetig dolgoztam.

Nálam az volt a nyomós ok, hogy könyvelő iroda, főnökömmel ketten csináltuk.

Főnököm a terhességem 3.hónapjában meghalt. 2 hetet kihagytunk, amíg rendeződtek a dolgok, ki viszi tovább az irodát, utana folytattam egyedül lényegében.

Exfőnököm huga vette át, de köze nem volt hozzá. Én csináltam mindent is. De mivel sze

2021. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
32. hétig dolgoztam, de én home office-ban voltam végig, problémamentes volt a terhességem, és velem rendesek voltak a főnökök.
2021. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

De mivel szerettem a munkám, illetve az ügyfeleket is, nem akartam cserbenhagyni őket, így azt az évet még végigvittem.

A 38.héten hagytam abba, de még tudtam volna csinálni.


(Ez lemaradt, 1es voltam.)

2021. jún. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Több vetélés után pont inszemináció előtt fogant, a pozitív teszttől itthon vagyok. Nem bántam meg, a Covid miatt főleg, mivel több haláleset is volt a munkatársak között.
2021. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 16 hetes. Óvónőként dolgozom. Eddig nagyon könnyű a terhességem szerencsére, szóval még a nyarat végig dolgozom, viszont ősszel már nem kezdek új csoportot, akkor már kb 6 hónapos leszek úgyis, kényelmetlen lenne nagy pocakkal. :)
2021. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
35 hetes vagyok, mától vagyok táppénzen.
2021. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Veszélyeztetettként 26. hétig dolgoztam, 16.-tól home officeban.
2021. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Itthon dolgozom, de nyaralás után át fogom kérni magam 4 órába.

Úgy viszont amíg ülni tudok, szerintem rendben lesz a 4 óra.

2021. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Lombik miatt az első szuritól kezdve itthon vagyok. Egyrészt nagyon rosszul voltam (első munkanap még bementem dolgozni, de a dokinál kötöttem ki - ő le is tiltott a covid miatt a munkáról) , másrészt pozitív teszt után a munkakör és beosztás miatt nem is dolgozhattam volna. Most vagyok 16 hetes.
2021. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#8 De azzal lerontod a csedet, gyedet meg táppénzt. Azt tudod?
2021. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!