Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek 12.hetes vizsgál...

Holnap megyek 12.hetes vizsgálatra szerintetek?

Figyelt kérdés
Holnap megyek 12hetes vizsgálatra viszont olyan problémám van hogy egyáltalán semmi nem látszik a hasamon ez hogy van? Másokat akiket látok 12.hetesek szintén és eléggé feltűnően nagy hasuk van nekem meg mint terhesség előtt. ..félek nem e valami baja van a babának :(

2021. jún. 29. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
10 hetes vagyok a második babával és semmi hasam nincs, az elsővel a 30. hétig nem volt hasam, a rendes farmerjeimet hordtam. Örülj neki, hogy nem nagy már most (ettől még persze később lehet, az utolsó hetekben nő nagyot), tudod kilyen kényelmetlen az? :D
2021. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

A hasad mérete erősen függ attól, hogyan helyezkedik el a baba és milyen az alkatod. Amúgy konkrétan maga a baba csak kb a 14-18. héttől látszik, előtte amit látsz másokon, az csak az első trimeszteri puffadás.


Hidd el, semmi baj sincsen a babával.

2021. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

1. Babàval a 16. Hèten még a saját rokonom, aki heti 2 alkalommal lát sem mondta meg


2.-kal bezzeg a 13. Héten akkora volt, mint az elsővel a 20.-on

( akkor is inkább csak pörkölthas, aki ismett az mondta meg mi a szitu, főleg, hogy egy 1 éves gyerek volt a kezemben


Nem ezen múlik

2021. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nekem 20. hétig kb nem is látszott, akkor is az ismerősöm azt tippelte, hogy 10 hetes terhes vagyok, pedig passzos ruhában voltam :D Inkább csak puffadt hasnak tűnt akkor is még, pedig nem vagyok egyáltalán kövér. Teljesen egyéni, kinek hogy látszik, hányadik gyerek, túlsúly, hasfal erőssége, stb.. Persze én is mindenen aggódtam, végig idegeskedtem a 9 hónap alatt, szóval átérzem <3.
2021. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Sokakon a puffadást látod,én ismerek olyat aki nagyon nagyon vékony volt és talán emiatt hamar látszott a pocakja, rajta jobban látszott, talán emiatt. De legtöbbször inkább puffadás. Nekem 3 gyerekem van, a harmadikkal sem látszott kb a 20.hétig semmi, teljesen lapos hasam volt (álagos alkatom van) pedig azt mondják, hogy második harmadik terhességnél hamar látszik. Sőt a végén sem volt hatalmas hasam, a szülés napján 25-30 hét közé tippeltek, teljesen átlagos méretekkel született. Van ilyen is, semmit sem jelent, teljesen egészséges gyerekeim és problémamentes terhességeim voltak.
2021. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem puffadás az nekem is van miután eszek,de másoknak rendesen látszik a terhes has.Első baba később látszik igaz de vekonyabbaknak hamarabb kéne látszani. Én nem tartom magam kövérnek 52kilóval kezdtem a terhességet. Kissé zavar mások is mondjak nekik "oh nincs is hasad ilyenkor már látszania kéne,nekem ilyenkor már látszott "
2021. jún. 29. 10:41
 7/26 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy a harmadik sem látszott. Ne foglalkozz azokkal akik azt mondják látszania kéne már. Egyáltalán nem "kell" még látszania. Nekem a doki megjegyezte, hogy jó erős a hasfalam, hogy a harmadik sem nyomja ki. Ennek is van előnye: nekem nem nyílt szét a hasfalam (durván), egy percet sem kellett emiatt tornáznom, hogy visszazáródjon stb.
2021. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon aggódom minden rendben van e de holnap kiderül!

Minden tünetem meg van szagundor még mindig! Érzékeny duzzadt mellek,és néha hányás is.

2021. jún. 29. 10:51
 9/26 anonim ***** válasza:
26%
Másoknak azért látszik 12 hetesen meg előtte a "terhes has" mert dagadtak, nagyon puffadnak, vagy nem az első babájukat várják. A védőnő is megmondta a 14. vagy a 15. héten mikor találkoztunk legutoljára, hogy akinek ilyenkor már hasa van, az bizony még nem a baba. Szóval ne parázz. Nekem 16 hetesen kezdett el rendesen látszani, de még most a 18. héten is csak úgy nézek ki ruhában, mint aki rendesen bekajált.
2021. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem 18. hétig semmi sem látszott. Már épp kezdtem örülni hogy nem lesz óriási hasam. Aztán két hét alatt akkorát nőtt, hogy nem ismertem magamra. Ne aggódj ilyeneken, hidd el csak saját magadnak okozol felesleges idegeskedést.
2021. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!