Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesség, erősen...

8 hetes terhesség, erősen nyilalik az alhasam. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Ugye nincs baj? Élesen nyilalik az alhasam mintha áramütések érnének..nem olyan mensi görcs féle ..nem vérzek. Lehet baj, mit jelenthet? Jelezheti, hogy nő és rosszabb helyen van beágyazódva?

2021. jún. 29. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg csak a méhszalagok nyúlnak, a testeden belül elkezdődött a változás. Ha viszont a görcs elviselhetetlenné válik, ne adj isten, még vérzés is jelentkezik, inkább menj orvoshoz vele.


Ha még nem voltál orvosnál terhességmegállapításon, akkor is menj el mielőbb, így meg lehet tudni, hogy jó helyen ágyazódott be.

2021. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem elviselhetetlen, de ha felülök az ágyból vagy nevetettnek jobban érzem..Megállapításon már voltam, ott mondták, hogy lehetne jobb helyen is..közel van a tubasarokhoz. Ezért is aggódok, csütörtökön kell vissza mennem az orvoshoz.
2021. jún. 29. 13:15
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. :) Mire jártál az orvosnál? Remélem minden rendben veletek! ♥️
2021. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam uh-n. Nő a méhem, ezért érzem ezt, ami teljesen természetes. :) Viszont hiába 8 hete nem jött meg, 5 hetes terhességnek számít most az embrió mérete alapján így még nem volt szívhang. 2 héttel ezelőtt is voltam kontrollon mert nem volt jó helyen ( most már jó helyen is van) 1.5 hét múlva mennem kell kontrollra ahol már biztosan hallani kell a szívhangot. Mindenképpen pozitív, hogy hétről hétre nő a mérete a petezsáknak és az embrió is megjelent. Valószínűleg nagyon későn fogant a másik opcióra nem szeretnék gondolni, hogy valami probléma van és ezért maradt le a fejlődésben..Bizakodva várom a kontrollt és remélem ott már minden kiderül és csak pozitív híreket kapunk. :)
2021. júl. 2. 15:52
 5/13 anonim ***** válasza:

Szorítok nektek nagyon! ♥️

28hetes kismama

2021. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Jó egészséget kívánok Nektek, vigyázz magatokra 😍😊
2021. júl. 3. 07:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen! :)

Első babád lesz?

2021. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen :) neked?
2021. júl. 3. 20:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem már van két kisfiam,most a 3.babánk kislány :)


Én 6hetesen voltam vele először dokinál,nem találta szívhangot,pedig 6mm volt már. Annyira aggódtam 2hétig.

Mikor visszamentem kontrollra már 9hetes volt méretei alapján. 22mm. Szép szívhanggal.

Ezért is szorítok nektek,hogy nálatok is minden okés legyen.

Engem akkor sokan riogattak,teljesen feleslegesen.

Fő a pozitív hozzáállás,minden okés lesz :)

2021. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most kicsit megnyugtattál. Remélem velem is ez lesz a helyzet. Nehezen telnek a napok most. De pozitívan próbálok hozzá állni mert eddig az összes kontrollom fejlődés látszik.
2021. júl. 5. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!