Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. héten vagyok, egy hete...

21. héten vagyok, egy hete érzem a baba mozgását, tegnap óta pedig apró szúrkálasokat is érzek a hüvelyemben de nem folyamatosan csak néha. ez normális? múlt heti uh-n mondták, h a méhlepény eléri a méhszájat. ez vajon okozhatja? hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 hetes vagyok és már az eleje óta szurkál a hüvelyembe és a végbél környékén is néha. Doki azt mondta, hogy minden ok. Én ilyenkor veszek be magnéziumot és vízszintesbe helyezem magam/pihenek..ez mindig megoldja. Valószínűleg rendeződnek át a dolgok odabent, nő a méhed, nyúlnak a szalagok.
2021. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pihenjél amennyit tudsz,szedj magnéziumot
2021. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,igen reggel este egy magnerot és most már a 24. héten vagyok és jobbnak érzem :)
2021. júl. 16. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!