Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhesen baj ha nem...

5 hetes terhesen baj ha nem érzek a hasamban semmit?! Csak a melleim feszülnek nagyon és pozitív a teszt

Figyelt kérdés

Ezen kívül más tünetem nagyon nincs is, előtte volt egy vetélés en ezért aggódom kicsit

Köszönöm ha válaszoltok!



2021. júl. 2. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
5 hetesen mit kellene érezned? A tipikus terhességi tünetek is csak a 6.héten indulnak el, már ha egyáltalán…
2021. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem baj. Én elég hamar éreztem már, barátnőm meg már kb. 3 hónapos terhes volt mire elkezdte érezni. Mindenkinél más.
2021. júl. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szúrkálásra, nyomásra feszülésre gondoltam
2021. júl. 2. 08:17
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy kell szúrkálást, feszülést egyéb kellemetlenségeket érezni! A várandósság jó dolog, semmi kellemetlen nincs benne. A vékony lányok ha a padlón hasra fekszenek, akkor érezni, hogy mintha lenne ott valami.
2021. júl. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

27hetes vagyok, második babával.


A magzatmozgáson kívül sosem éreztem semmi. Még csak hányingert se 🤷‍♀️

2021. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Első alkalommal 8 hétig nem is tudtam semmiről.

Most viszont menzesz késésétől 2 nappal már voltak tüneteim, fájt a hasam és a derekam, köv. héten pedig iszonyú hányinger és mellfájdalom egy hétig.

2021. júl. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Normális, de ha aggódsz, nézess hcg-t vérből.
2021. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell érezned
2021. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiába nézet hcgt vagy akármit, ha a baba nem akar megmaradni, úgyse marad meg.

Örülj a pozitív tesztnek, élvezd az életet, 6-7.héten menj el nőgyógyászhoz, majd ott úgyis kiderül minden, addigra már van szívhang és valószínűleg rosszullét is.


Szorítok és boldog babavárást mindenkinek!

2021. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

9 hetesen se érzek semmit.

Ami volt tünetem teljesen elmúlt, mintha nem is lenne semmi a hasamban.

Most voltam orvosnál és minden rendben van, úgyhogy ha a terhes tünetek egyszercsak elmúlnak elég korán, az is normális lehet.

2021. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!