Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki streptococcus b-re pozitív...

Aki streptococcus b-re pozitív volt az a következő terhességénél is pozitív volt?

Figyelt kérdés

Első gyerkőccel negatív volt az eredményem. Most pozitív lett az eredményem 36.héten.

Szeretnénk a későbbiekben 3. gyereket. Vele már elkönyvelhetem hogy pozitív leszek?


De azt se értem hogy jól szedtem össze. Nagyon el vagyok keseredve és megmondom őszintén most egy kicsit félek is hogy mi lesz.


Ezentúl végig velem lesz?


2021. júl. 6. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Miért, okoz bármi panaszt?

A nők 30%-nál a normál flóra része. Majd szülés alatt kapsz antibiotikumot és ennyi, nem akkor katasztrófa azért...

2021. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is megijedtem, amikor kiderült.

De úgy van, ahogy az első írja.

Amúgy is megtalálható a hüvelyben. A terhesség miatt valószínű felborult az egyensúly és elszaporodott.

Szüléskor kell kapni antibiotikumot és nem lesz gond.

Nekem azt mondták, hogy már nem is nézik a terhesség végéig, mert van, hogy előjön, aztán elmúlik, aztán vissza újra. Kapok majd antibiotikumot, meg majd a babát is megvizsgálják születés után, hogy biztos nem fertőződött- e meg.

Úgy olvastam, hogy ilyenkor automatikusan adnak antibiotikumot a következő terhességkor is.

Ne aggódj. Minden rendben lesz.

2021. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!