Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyósom és az élettársam...

Anyósom és az élettársam mérgesek hogy csak a 18.hétig szeretnék dolgozni, mert hogy semmi bajom. Ingatlanközvetítő irodában dolgozom, elég stresszes, és fáradt vagyok, nem tudok így figyelni a munkákra. Szeretném kipihenni magam és felkészülni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:22
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
91%
Tégy belátásod szerint. Én anyósom is próbált mindenbe belepofázni, de nem hallgattam rá soha.
2021. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Uh lesznek itt még gondok később. Ha úgy érzed akkor menj tp-re.
2021. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
22%

Részben megértem őket. A terhesség nem betegség.

Gondolom nagyon az elején jársz, azért érzed magad így. Ez elmúlik, csak ki kell bírni.

Én könyvelő vagyok. Full sresszes meló, egyedül vittem az irodát. 10órát dolgoztam minden nap. Mégis kitartottam a 38.hétig.


Másrészt, a fáradtság nem indok a táppénzre, ezt hívják táppénzcsalásnak....


Harmadszor viszont, csak hogy melletted is álljak, felnőtt ember vagy. Csak eltudod dönteni, neked mi a jó... ha a párod nem támogat a döntéseidben, na az már rég rossz. Ha tényleg baj lenne is elküldene?

Anyósnak meg aztán az ég világon semmi köze hozzá. Pont letojnám a véleményét.

2021. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
14.hét
2021. júl. 8. 08:32
 5/55 A kérdező kommentje:
Amúgy veszelyeztett is vagyok
2021. júl. 8. 08:32
 6/55 anonim ***** válasza:
94%
Anyósodnak a világon semmi köze nincs hozzá, gondolom, nem ő tart el. A pároddal érdemes lenne azért megbeszélni, de mi ebben sokat nem tudunk segíteni.
2021. júl. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
94%
Ha veszélyeztetett vagy miért nem vagy már most táppénzen???
2021. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod nem számít ebben az esetben. A pároddal beszéld meg a dolgokat. Most én is tartok egy kis szünetet, mert egész nap rosszul vagyok, meg hányok. Illtetve most nincs bent olyan munka, amit tudnék csinálni. Majd két hét múlva megyek vissza, akkor lesz sok elintéznivalóm. De hogy mit fogok felvenni? Nem tudom, mert a munkaruhámat ha begombolom, nem tudok leülni. Pedig még az elején vagyok, de már most olyan, mintha félidős lennék. 3. baba, nagyon fel vagyok puffadva.
2021. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
7.! Veszélyeztetett vagyok, de nem indokolt a tp, reméljük nem is lesz, saját döntés alapján mennek
2021. júl. 8. 08:54
 10/55 anonim ***** válasza:
91%
Mivel vagy veszélyeztetett ami nem indokolja a táppénzt? 😳
2021. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!