Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meszesedés volt a lepenyemen...

Meszesedés volt a lepenyemen durván, úgy hogy soha életemben nem dohanyoztam, nem ittam stb! Férjem sem!!!!! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Elég csúnya megjegyzeeeket tettek rám, pedig nem dohányoztwm soha sem
2021. júl. 8. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta nekem a dokim (szimtén nagyon meszesedett a lepény) hogy ez genetikai dolog is lehet.

Én sem cigiztem soha, a környetetemben sincs dohányos.

Mondjuk anyum cigizett, de terhesen ő sem

2021. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A lepény öregedése normális.

Van akinél genetika tesz rá másnak az egészségtelen életmódja.

2021. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki tett megjegyzést?
2021. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szülész!!!
2021. júl. 8. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, szerintem a dohányzásnak nem sok köze van ehez, inkább genetika. Én sem dohanyoztam soha, de a 35.héten már 3.fokban érett volt, vagyis nagyon el volt meszesedve.
2021. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor az orvosod tudatlan volt.

Az jogos, hogy rákérdezett, dohányoztál-e, fogyasztottál-e alkoholt, de simán el kellett volna fogadja a nemleges választ, esetleg hozzá téve, hogy akkor valami más miatt meszesedett el idő előtt a lepény, és emiatt sajnos a baba.... Vagy ennek ellenére szerencsére a baba...

2021. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!